Ana Sayfa » Blog » Duyurular
Paylaş | ArchiMommies

Duyurular

A Little Lovely Company

A Little Lovely Company | ArchiMommies
Odaya girdiğinizde size bakan a little lovely company mini aydınlatmalar olması sizce de çok sevimli olmaz mıydı? Ya da fil kumbara doldurmak için heyecanlanmak istemez miydiniz? İşte bunların hepsi aslında a little lovely company ürünlerinde mevcut. Bebek odasındayken bebeğinizi kontrol etmek için o yumuşak ışığa ihtiyacınız olduğunda  mini aydınlatmalarımız size yardımcı olacaktır. Çocuk odasında çocuğunuz ders çalışırken bir arkadaşa ihtiyaç duyarsa büyük beyaz bulut aydınlatma sırada sizi bekliyor. Çocuklarımızın yatağı çok sade duruyor demek yok artık. Çünkü sıra sıra dizilmiş a little lovely company mini bulut ve yıldız aydınlatmalarımız ihtiyaçlarınızı yeterince karşılamakta. Yatak başına mini aydınlatmalarımızı asarak hem görüntü olarak hem de uykuya dalmak için yeterli ışığa sahiptir. Banyodayken bile a little lovely company yanımızda. Damla ve şemsiye banyodaki her zamanki yerlerini aldılar bile. Parka gittiğinizde çiçeklerin arasından arı aydınlatmamız çıkabilir dikkat edelim! Okula başladığınız zaman size okul yolunda eşlik edecek olan blok adamlar çantanıza yerleşmeyi bekliyorlar. Bu a little lovely company mini aydınlatmalarımız aslında göründükleri gibi değil. Yandıkları zaman hepsi birbirinden tatlı ve yumuşaktır, hepsi sizinle olmak için bekliyorlar. Ve hepsi ArchiMommies de.

Mother & Baby dergisi Haziran sayısındayız

Mother & Baby dergisi Haziran sayısındayız | ArchiMommies
Mother & Baby dergisin Haziran 2016 sayısında hem marka hikayemizi anlatıyoruz hem de bir bebek odasını tasarlarken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda tüyolar veriyoruz.

Açılışımızı Yaptık...

Açılışımızı Yaptık... | ArchiMommies
30 Nisan 2016 günü Bağdat Caddesi'ndeki mağazamızın resmi açılışını yaptık. Yakın dostlarımıza ve müşterilerimize hem mağazamızdaki tasarımlarımızı hem de daha önce yaptığımız projeleri gösterme, ArchiMommies'in kuruluş amacı olan makul bütçelerle kişiye özel tasarımların yapılabileceğini anlatma fırsatı bulduk. Açılışımıza gelen, gelemeyen, mesaj gönderen, arayan tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz.  Pınar Bilgiç & Gamze Bilgiç

Açılıyoruz..

Açılıyoruz.. | ArchiMommies
Bebek ve çocuk odası tasarımlarına yoğunlaştığımız markamız ArchiMommies'in resmi açılışını 30 Nisan'da yapıyoruz. Hepinizi Bağdat Caddesi'ndeki mağazamıza bekliyoruz.
© Copyright 2017. ArchiMommies
Created by Alaturka Dijital
Facebook Pinterest instagram iletişim