Ana Sayfa » Blog » Bebek Odası Halısı
Paylaş | ArchiMommies

Bebek Odası Halısı

Bebek Odası Halısı | ArchiMommies

Genellikle bilinen bir odayı gösteren perde ve halılardır. O zaman bebek odası için en iyi halıların da burada olduğunu biliyorsunuzdur. Hem makinede yıkanabilen halımız hem de yün halımız mevcuttur. Makinede yıkanabilen halılar Lorena Canals halılarıdır. Çünkü makineye atılabilmesi en güzel özelliğidir. Çünkü bebek odasında toz olmaması ve temiz olması çok önemlidir. Ayrıca nerdeyse bütün konseptlere uygun halı çeşitleri de bulunuyor. % 100 pamuktur Lorena Canals’lar. Yün halımızda ise üzerinde istediğimiz çizimi şekli yapabiliyoruz. Renk seçeneği ile bebek odası için en güzel halıları üretebiliriz sizin için. % 100 Yeni Zelanda yünüdür. El dokuma, el oymasıdır. Odanız deniz konseptli mi sizin için kayık halı yapalım ya da Lorena Canals’daki kayıklı halı tam size göre. Bebek odası halısı denilince aklınıza çiçekli böcekli şeyler gelmesin evet arzu ederseniz onları da yapabiliriz ama daha ileriye dönük halı üzerine çizimler yapabiliriz. Kısaca siz beğenin biz sizin için üretelim. 

Bebeğinizin odasında yer alacak bebek odası halısı modellerinin renginden çok bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek olmasına dikkat etmelisiniz. Anti bakteriyel özelliği olan halıları satın alarak hem sağlığınızı hem de cebinizi düşünerek bütçenize göre seçimler yapmış olabilirsiniz. Bu önemli konuda  firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde satışta bulunan halılar, en değerli varlığınız olan bebeğiniz için özel hammaddeden üretilmektedir. Halıların üretilmesinde en önemli etken rengi ve modeli kadar kolay kullanılmasını sağlamaktır. Farklı markalara ait olan onlarca çeşitteki ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Hem internet üzerinden avantajlı olarak satın alma işlemi yapabilir, hem de bulunmuş olduğunuz adrese kısa sürede teslimatının sağlanmasından memnun olabilirsiniz.

Bebek Odası Halısı Modelleri

Bebek odasının dizayn edilirken bebek odası halısı konseptinin konumlandırılması ve odada bulunan eşyalar ile uyumluluk göstermesi son derece dikkat gerektiren konudur. Bebeğiniz gün içerisinde defalarca halının üzerinde hareket edecek ve yakınında bulunan eşyalar ile temasa geçecektir. Halının konumunu düzenlerken,  odanın en rahat ve yakınında da herhangi bir tehlikeli eşyanın bulunmamasını dikkate almalısınız. Gelişim sürecinde olan bebeğinizin her hareketi aslında size mesajlar verir. Örneğin halının yünleri bebeğinizin canını acıtabilir. Bunu anlamak için iyi bir gözlemci olmalısınız. Diğer odalara yerleştirilen halılardan daha farklı modellerde ve kalitede olan bu halıları uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Uyumlu halı modelleri ile göze hitap ederken bebeğinizi düşünerek temizlemesi kolay olan modelleri tercih etmelisiniz. Özellikle firmamız müşterilerinin geri dönüşlerini dikkate alarak ürünlerini üretmektedir.  

Bebek Odası Halısı Fiyatları

Bebek odası halısı için firmamızda farkı modellerde kaliteli bebek odası halılarını bulabilir ve bebek odasında hijyenik ve sağlıklı olan bu halıları güvenle kullanabilirsiniz. Halılar makinede kolayca yıkanabilmelidir.  Halının modelini oluşturan renklerin de doğal boyalar ile halıya işlenmiş olması gerekir. Bebeğin odasına koyulacak halının yapay boya içermemiş olması gerekir. Kaliteli bebek odası halılarında en güzel modelleri sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 
Diğer Duyurular
© Copyright 2017. ArchiMommies
Facebook Pinterest instagram iletişim