Melissa & DougSing Along Nursery Sesli Puzzle
Melissa & DougSing Along Nursery Sesli Puzzle
Melissa & DougSing Along Nursery Sesli Puzzle

Melissa & DougSing Along Nursery Sesli Puzzle

Fiyat : ₺329,90(KDV Dahil)

6 adet Yapboz parçası tablaya doğru bir şekilde yerleştirilir ve her bir parça ilgili yerine oturtulduğunda İngilizce "Hickory Dickory Dock, The Farmer in the Dell, Ring Around the Rosie, Row, Row, Row Your Boat, Pop Goes the Weasel, ve The Itsy Bitsy Spider" çocuk şarkıları çalar. Çocukların eşleştirme yeteneklerini ve manipülatif becerilerini geliştirmelerine, neden sonuç ilişkisini öğrenmelerine ve İngilizce çocuk şarkılarını öğrenip birlikte söylemelerini amaçlamaktadır.

Bu üründe toksik olmayan boyalar kullanılmıştır, gerekli Avrupa Birliği ve ABD oyuncak güvenlik standartlarına uygundur.

Ürün Ebat (cm): 30 x 22 x 2,3

Yaş Aralığı: 2 yaş ve üzeri

:
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.