Beaba

Ebeveyn olmanın pek çok yolu var.
Her gün yemek pişirmenin, oynamanın, paylaşmanın, seyahat etmenin ve eğitmenin pek çok yolu var.
Bilinmeyene doğru büyük bir adım attığınızda, birçok sorunuz olacak. Kendi yolunuzu bulmanız için yaratılacak pek çok hikaye var. Başlangıçtaki belirsizliğinizi çocuğunuzla sonsuz bir bağa dönüştürecek yaşanacak pek çok macera var.
Ebeveyn olarak ilk adımlarınızı atarken yanınızda olacağız. Gece defalarca uyandığınızda gözleriniz uykudan kızardığında biz orada olacağız. Küçüklerinizin brokoli ve ıspanak iştahını yenmenize yardımcı olmak için yemek zamanlarında orada olacağız.

Beaba Pişirici

Lezzetli bebek tarifleri pişirin ve zamandan tasarruf edin. 4. ayda bebek yeni bir aşamaya ulaşır: gıda çeşitlendirmesi. Çok işlevli robot, dengeli bebek yemekleri hazırlamak için çok yardımcı olacaktır. Pratik Beaba bebek maması üreticisinin farklı çeşitleri mevcuttur. Tüm modeller pişirir, karıştırır ve buzunu çözer. Ve yiyeceklerin yeniden ısıtılması buharla gerçekleştirilir.
Bebek robotunuzu nasıl seçersiniz?
Küçük çocukların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve ebeveynlerinin onlara sağlıklı ve çeşitli bir beslenme sunmalarına yardımcı olmak için giderek daha fazla yenilik yapmak. Bebek maması buharlı pişiricisi ve blenderini seçmek her zaman kolay değildir. Rakipsiz fiyat ve kalitedeki yenilikçi tasarımlarıyla Béaba kendini ebeveynlere adamıştır. Buharda pişirme ve korumanın besinsel faydaları
Her robot pişirici belirli bir ihtiyacı karşılıyor. Örneğin Babycook® ikilisi, zamanlarını en üst düzeye çıkarmak isteyen anneler için harikadır. İki adet geniş kapasiteli buhar kabı sayesinde iki farklı yemeği hızlı ve aynı anda pişirebilir. Bu buharda pişirme yöntemi tüm Babycook® modellerinde bulunur. Gıdanın vitamin ve minerallerinin korunmasına yardımcı olur. Béaba Babycook® serisi kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Buhar sürahileri çıkarılabilir. Aksesuarların (spatula, smoothie filtresi ve karıştırma kapağı) bakımı basittir. Görevi daha da basitleştirmek için marka, çok işlevli robotlarını otomatik programlarla donatmayı seçti. Gözetimsiz pişirme için hafif bir ses sinyali, pişirmenin sonunda otomatik kapanmayı belirtir.

 

Beaba Pişirici Modelleri

Bebeğiniz için sağlıklı ve gurme bir yemek hazırlayın.
Bebekler yalnızca biberon aldığında kaliteli ürünler önemlidir. Ergonomik Beaba biberonlar dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Genç ebeveynler onları vazgeçilmez buluyor ve kullanımı çok kolay olan Beaba biberon sterilizatörlerine ve 2'si 1 arada biberon hazırlayıcılarına güveniyor. Aynı derecede yenilikçi biberon ısıtıcıları da bebek kaplarını çok kısa sürede ısıtır, böylece her zaman doğru sıcaklıkta olurlar.
Bebeklerin ilk öğünleri sırasında ilk birkaç ay boyunca bebeğin beslenmesi tam olarak ölçülmeli ve doğru içerikleri içermelidir. Yeni yürümeye başlayan çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Babycook yemek pişiricisi, bebek yemeklerini buharda pişirmek için idealdir. Béaba mama sandalyesine oturan çocuk, ilk yemeğini sakince beklerken emziklerini kullanmadan önce kaşıklar ve bardaklar. Temel koruma: Önlük ve servis altlığı, yemek takımı ve mama sandalyesiyle uyumludur. Kapsamlı araştırmalara dayanan Béaba çocuk bakım ürünleri, özel ihtiyaçları karşılar ve bebeklerin ve genç ebeveynlerin konforunu artırır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.