₺4.462,50 KDV Dahil
₺5.950,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺18.700,00 KDV Dahil
₺22.000,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Bebek Odası Mobilyası

Bebek odaların vazgeçilmez parçalarından bir tanesi beşiktir. Beşik anneler için en kolay mobilyadır. Bebek hastaneden eve geçtikten sonra annesinin başucunda ama kendi beşiğinde uyumalıdır. İlk 6 ay bebekler genellikle anne yanı beşik kullanırlar. Anneler de gece ufak bir ağlamada yanlarında oldukları için hemen bebeklerine ulaşabilirler. Gece uykusuzluğu minimuma indirmek böylece hem anne ve babanın hem bebeğin daha huzurlu ve keyifli olmasını sağlamak. Bebeğinizin ilk zamanlarında en çok vakit geçireceği yer olan beşik malzemesinden ergonomisine gibi birçok anlamda önem kazanır. Beşikler yenidoğan listesinin en başında yer almaktadır. Beşik için birçok soru gelebilir aklınıza. Acaba yatağa sıfır olmalı mı? Ölçüleri nasıl olmalı? Tekerlekli olması iyi midir gibi sorularla karşılaşabiliriz. Herkese hitap edecek modeller var. Her bebek kendine göre değişiklik göstereceği için aslında biraz daha deneme yanılma veya tecrübe ile gerçekleşiyor biraz daha.  Tekerlekli bir beşiği evinizde her yere getirebilirsiniz. Sizde evinizde yarım kalan işlerinize bir yandan devam edebilirsiniz.

Beşik Modelleri

Beşik modelleri genellikle hep aynı tarzdadır. Siz farklı bir model daha kullanışlı bir beşik arayışı içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Biz sizin için tamamen farklı bir öneride de bulunabiliriz. İsterseniz tekerlekli isterseniz tekerleksiz. Bebek odanızın mobilyasına uygun hatlarda bir beşiğe ne dersiniz peki. Renk, detay ve ölçü siz nasıl isterseniz o şekilde ayarlayabiliriz.  Yanında belki ismini yazabilir, yada yanları pleksili bir model sayesinde oturduğunuz yerden bebeğinizin ne yaptığını görebilirsiniz. Tabi ki görsellikten önce gelen malzeme, sağlık ve güvenlikli olmasıdır. Bizde bebekler için her zaman en iyisi için uğraşırız ve o yüzden buradayız. Hazır modellerimizin de aynı aynı kalite ve güvenlikli olması bizim için önemlidir. O yüzden childhome beşiklerini tercih ettik. Su bazlı boya oluşu ve tamamen bebekler için  üretilmesi onu diğer beşiklerden ayıran özelliktir.
Hazırlarda ise gri, beyaz renkleri mevcut olup hem kız için hemde erkek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Childhome 
beşiklerin bazılarını anne yanı olarak da kullanabilirsiniz. Yatağınıza sıfır yanaştırıp gece de bebeğinize bir el uzaklığında kolaylıkla yetişebilirsiniz. Beşiklerinizi güzelleştiren bir diğer aksesuar ise dekoratif yastıklardır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.