₺660,00 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
₺660,00 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
₺594,00 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
₺594,00 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
₺534,00 KDV Dahil
₺990,00 KDV Dahil
₺594,00 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
₺594,00 KDV Dahil
₺990,00 KDV Dahil
₺594,00 KDV Dahil
₺990,00 KDV Dahil
₺594,00 KDV Dahil
₺990,00 KDV Dahil

Nobodinoz

Fransız-ispanyol ev eşyaları markası Nobodinoz, dünyayı değiştirmenin çocukluktan başladığına inanıyor. Markalarını yönlendiren bu felsefeyle, tüm aile için en yüksek kalitede, çevre için güvenli ve üreticilerinin ustalığını sergileyen iyi düşünülmüş ürünler yaratmaya çalışıyorlar. Bu değerler, ürünleri nesiller boyu sürecek ve nesilden nesile aktarılacak şekilde tasarlanan Nobodinoz'un DNA'SINA yerleştirilmiştir. Mobilya, dekor, depolama, keten ve oyuncaklara yayılan 250'den fazla ürün yelpazesi, Oeko–Tex Sınıf 1 sertifikasına uygun olarak ispanya'da üretilen tüm tekstilleri ile tamamen Avrupa'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Eşsiz ve renkli yatak takımlarından kreş temellerine ve daha fazlasına kadar Nobodinoz, çocuklara olduğu kadar ebeveynlere de hitap eden bir markadır.

Nobodinoz Malzeme

Ürünlerin güzelliği, kaliteyi, malzemeyi ve teknikliği birleştirilmesi için çalışılmıştır. Malzemeyi, dokuları ve renkleri seçerek başlaayan bu marka en iyileri hp karşınıza çıkartır. Pamuk ve ahşap gibi doğal malzemeleri seviyorlar. Her bir tasarım her bir malzeme defalarca denemeden sonra karşınıza çıkmaktadır. Bir renk için 30 deneme yapılıp ve her kumaş için de ayrı denemeler yapılmaktadır. Ürünlerin çoğunlu %100 oranik pamuk olup , kadife ürünleri de geri dönüştürülmüş liflerden yapılmıştır. Uzun süre dayanacak, teslim edilecek, sadece atılmak için satın alınmayacak ürünler yapmayı da hedeflemişlerdir. Bebekler için bebek karyolası, mama sandalyesi veya alt değiştirme masası gibi tüm ürünlerimizde bulunan CE standartlarının yanı sıra Oekotex Sınıf 1 sertifikasına da sahipler. Çocuk cildi için tekstillerin güvenliğini sağlamak söz konusu olduğunda en yüksek standardı garanti etmek için İspanya'daki Aitex tekstil imalat derneği üyesi olmuşlardır. Kumaşların kullanıma hazır olmadan önce boyamadan baskıya ve son işlemeye kadar ondan fazla hazırlık prosedüründen geçtiğini belirtmekte fayda var. Bu adımların her biri, eğer iyi yapılırsa, yüksek kaliteli bir ürüne yol açacaktır.

Nobodinoz Ürünleri

Her ihtiyacınızı karşılamak isteyen bir marka düşünün. Tekstil ürünlerinden dekoratif ürünlerine kadar uzanan bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ürün yelpazesinde tasarım ve malzeme çok önemlidir. Her ikisinde de başarılı olan nobodinoz sadece bebek ve çocuk odalarında değil , salon ya da her hangi bir odanızın da eksikliğini karşılayabilir. Renkleri soft ve herkes tarafından sevilen tonlardadır. Odanıza uygun tasarım ve renkleri burada bulacağınızdan eminiz. Sepet, yastık , nevresim takımı, çanta vb. bir çok ürün çeşitliliği bulanan nobodinoz artık bizimle. Sizde bu farklı tasarımdaki ürünleri görmek isterseniz mağzamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.