Jellycat

1999 yılında Londra’da kurulan Jellycat markası, orijinal ve yenilikçi tasarımlarıyla hem çocukların hem de ebeveynlerin kalbini fethetmiştir. İlk kurulduğu günden beri sürekli farklı tasarımlar, yenilikçi ürünleri ile ürün yelpazesini genişletmektedir. Bez kitaplar, yumuşak oyuncaklar ve aksesuarlar gurubunda onlarca farklı seçeneği arasında her çocuğun vazgeçemediği bir Jellycat oyuncağı vardır. Bir çocuğun hayalinden ilham alarak oyuncaklar diyarına giren Jellycat, Avrupa Birliği (CE ve EN71) ve A.B.D. (ASTM) standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Olağanüstü yumuşak olan jellycat sadece bebekler tarafından değil diğer aile bireyleri tarafından da çok seviliyor. Boyut ve renk olarak da birçok seçenek sunuyırlar. Jellycat'i alanlar bu bağımlıklıktan kurtulamıyorlar. Büyükten küçüğe hitap eden bu markayı en iyi hediye seçenkleri arasında yer alır. 

Jellycat Tavşan

Jellycat markası adı altında en çok tercih edilen peluşlardan bir tanesi de tavşandır. Tavşanı özellikle yenidoğandan itibaren bebeğinize verebilir uykuya dalmasında bu minik size yardımcı olabilir.  Çocukların uyku düzenini olumlu yönde etkilediği bilimsel olarak kanıtlanan Jellycat "uyku arkadaşları" ile 0-5 yaş grubu çocukların uyku eğitimi çok daha eğlenceli hale gelebiliyor. Uyku arkadaşlarını görür görmez uyku zamanlarının geldiğini anlayan bebek ve çocuklar, geceleri çok daha huzurlu bir şekilde uykuya dalmaktadır.Çocuklar için özel tasarlanan, miniklerin elinden bırakamayacağı yumuşacık dokulu Jellycat pelüş oyuncakları anti alerjik özelliği sayesinde güvenle kullanılmaktadır. Sadece tavşan değil birçok hayvan peluşu çıkartan jellycat yenilikçi ürünleri ile ürün yelpazesini genişletmektedir. Çocukların oyuncaklarla güvende kalması için mümkün olan en büyük özeni göstermektedir. Bir çocuğun hayalinden ilham alarak oyuncaklar diyarına giren Jellycat, Avrupa Birliği (CE ve EN71) ve A.B.D. (ASTM) standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir.

Jellycat Bez Kitap

Bebeklerin dilini en iyi şekilde anlayan jellycat bu bez kitsap sayesinde daha huzurlu ve mutlu olmaya başladılar. Hışırlı ve farklı dokuları içerisinde bulunduran bez kitaplar bebek oyuncaklarının favorisi olmuştur. Kitaplardaki temaya göre dışarı çıkan kuyrukları tanımaya çalışmak çok zevkli ve eğlenceli. Bebeğinizin en iyi arkadaşı bu bez kitaplar olabilir. Hem hışırtı hem de hayvanlar hepsi bir arada. Siz de bu ürünleri merak ediyorsanız sitemize bakabilir ya da mağazamızda görebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.