Moulin Roty

50 yılı aşkın bir süredir Moulin Roty'deki her şey, küçük çocuklarımızın hayatlarının hayal ettikleri kadar renkli olması için oynamak için bir bahane oldu. Merakları, coşkuları, dünyaya ilk kez bakıyormuş gibi bakma, şefkatli hikayeler icat etme yetenekleri, bize her gün zamansız ve dayanıklı, keşif ve öğrenme açısından zengin oyunlar ve oyuncaklar hayal etmemiz için ilham veriyor.

Çocuklar her yeni koleksiyonda, öğrenmeye nazik bir giriş için sizi karakterlerin ve oyunların renkli dünyasına götürüyor. Olağanüstü keşif yolculuğu, bazı yeni vahşi hayvanların gelişiyle devam ediyor. Tüm detaylar çocukların yaratıcılıklarını, gelişimlerini öngörerek yapılmıştır. Bazı kararlı retro küçük harikalar ilk kez sahneye çıkıyor ve her yaş için keşfedilecek geniş ve çeşitli bulmacalar var, bu da bazı unutulmaz anlar yaratıyor.

Amacımız, tatlı ve şiirsel karakterlerimizle hayal kurmanızı sağlamak ve aynı zamanda mevcut güvenlik standartlarına ve yönetmeliklerine uyan, son derece güvenilir oyuncaklar sunmaktır.

Moulin Roty Oyuncakları
Ortaklarımızın teknik bilgisi, ürünlerimizi nerede ürettiğimizi belirlemede çok önemlidir. Şirketin geçmişi ve bir kooperatif olarak durumumuz göz önüne alındığında, dünyaya kararlılıkla açığız ve bir ürün yaratma sürecinde bize eşlik eden herkesle birlikte değerlerimizi güçlü bir şekilde savunuyoruz.

Bu kadar yüksek standartları karşılamak için aşağıdaki kriterleri gözlemliyoruz:

Güçlü duygusal değer: Ürünlerimiz hikaye anlatan gerçek karakterlerdir. . .
Her biri, yaratıcı ekibimizin uzun çalışmalarının meyvesidir. Kendisi için özel olarak tüm renk ve malzeme dünyasını yaratan illüstratörlerimizin ve stilistlerimizin ellerinden geçer. Bu çalışma, Nort-sur-Erdre'deki Moulin Roty'nin kalbinde gerçekleştiriliyor.

Yüksek kaliteli, nazik malzemeler arayın
Fransa ve Avrupa'daki kumaşlarımızın çoğunu yaratıcılıkları, teknik kaliteleri ve toksik olmaması nedeniyle seçiyoruz (çoğunluğu tedarikçilerimiz tarafından Oeko-Tex referans sistemine göre test ediliyor).

Üretim sürecinde yüksek kalite gereksinimleri
Özenle seçilmiş fabrika ve atölyelerle çalışıyoruz. Romanya ve Fransa'nın yanı sıra Çin ve Tayvan'da bulunuyorlar. Onlar her şeyden önce uzun süreli bir ilişkimiz olan ortaklarımızdır. Üretimin her aşamasında güvence altına alınan kontrollerle kalite spesifikasyonlarımıza göre çalışırlar.

Moulin Roty Oyuncak Fiyatları
Çocukların güvenliği bir önceliktir
Her oyuncak, bağımsız bir Fransız laboratuvarı tarafından test edilir ve onaylanır. Tüm oyuncaklarımız Avrupa standardı NF-EN71 ile uyumludur ve aşağıdakiler gibi tüm testleri geçtiklerini doğrulayan CE işaretini taşır:
Mekanik testler (90Nt kuvvetle çekerken hiçbir küçük parça kendi kendine ayrılmamalıdır)
Tutuşabilirlik testleri (alevlerin ilerleme hızını kontrol etmek için)
Kimyasal testler (ağır metallerin göçünü kontrol etmek için)

Her öğenin olabildiğince güvenilir olduğundan emin olmak için daha fazla kontrol
Uyku tulumu ve karyola tamponları gibi yatak takımları, çocuğunuz için tehlike oluşturabilecek küçük unsurların bulunmadığını kontrol etmek için test edilir. Kullanılan malzemelerin yumuşak ve nazik olmasına, bebeğin hassas cildi için sorun oluşturabilecek hiçbir madde içermemesine özen gösteriyoruz.
Bebeğin yemekleri için tabak takımları: örneğin kadmiyum veya formaldehit içeriği için Avrupa yönetmeliğine uygun olduklarından emin oluruz. Bulaşık setlerimiz Bisfenol A (BPA) içermez.
Bir çocuğun ağzına konulabilecek herhangi bir plastik parça, ftalat içermediğinden emin olmak için test edilir.
Bebek karyolaları ve alt değiştirme yüzeyleri babycare güvenlik standartlarına göre test edilmektedir.
Ürünlerimiz ağırlıklarının %0,1'inden fazla REACH yönetmeliği ek XVII'de listelenen tehlikeli maddeler içermez.

Ambalajlarımız üzerindeki güvenlik ve bilgilendirici metinler
Lütfen ambalajımızın üzerinde yazan bilgileri okuyun ve saklayın. Yeni satın aldığınız ürünü güvenle kullanmanız için gerekli tüm tavsiyeleri vermeye özen gösteriyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.