Söz konusu bebek odası dekorasyonu olunca dikkat edilmesi gereken noktalar bir hayli fazladır. Bebeklerimiz en değerli varlıklarımız ve her şey onların mutluluğu için, tabi ki böyle olunca onların mutlu bir şekilde büyüyebilmeleri için elimizden geleni sizler gibi biz de yapmaya çalışıyoruz. Bebek odası dekorasyonun da bebek odasını tamamlayıcılarından bir tanesi aydınlatmadır. Özellikle bebek odası aydınlatma hem tarz olarak hem de şekil olarak çok zengin bir dekorasyon ürünüdür. Biz de sizlere en iyisini sunmak için buradayız. Bebekler etraflarında olup biten her türlü eşyayı merak ederler ve aydınlatma da meraklarından bir tanesidir. Bebek odasına uygun, kullanışlı ve dekoratif aydınlatma tasarımları aynı zamanda bebeğin huzurlu bir uykuya dalması açısından oldukça önemlidir. Bebeğinizin huzurlu ve mutlu bir uykuya dalması için odanın ışık miktarı çok önemlidir. Seçilen aydınlatmalar hem bebeğinizin sağlığını tehlikeye sokmayacak tasarıma, renklere, detaylara ve özelliklere, hem de odanıza sıcak bir ortam sunmada önemli bir rol oynamaktadır. Belirli aralıklarla yanıp sönen küçük dekoratif aydınlatmalar bebek odası için renkli ve dekoratif bir seçim olabilir. Hem küçük dekoratif  aydınlatmalar da sarkıt aydınlatmanıza yardımcı olabilir. Hem görünüş olarak hem de aksesuar anlamında odanızda farklı bir tarz yaratabilir.

Bebek Odası Aydınlatma ve Modelleri

Bebeğiniz için her zaman en sağlıklısını ve en iyisini istersiniz. Bizde sizlerin bu taleplerini karşılamaya çalışmaktayız. Bebek odası aydınlatma için birçok model bulunmaktadır. İsterseniz sarkıt olarak, başucu olarak ya da raflarınıza koyabileceğiniz hem dekoratif olarak güzel duran hem de loş ışık veren aydınlatmalar bulunmaktadır. Sarkıt olarak; uçan balon aydınlatma, kanvas üzerine baskı ve örgü aydınlatmalar mevcut. Uçan balon aydınlatmalarda odanıza uygun süslemelerini değiştirebiliriz. Mini dekoratif aydınlatmalarda ise Mr. Maria markasını seçtik. Bebek ve çocuklar için uygun malzemelerden yapılmıştır. Yandığında ısı vermeyen aydınlatmalardır. Bpa ve kurşun içermez. Bu mini aydınlatmalarda yıldız figüründen balinaya kadar birçok çeşit bulabilirsiniz. Çeşitleri kadar bazi figürlerinde renk alternatifleri mevcuttur. Raflarınızın üstünü süsleyebileceğiniz gibi hediye için de çok güzel bir seçim olabilir. Odanızdaki konspete göre de bu mini aydınlatmalardan seçim yapabilirsiniz. Unicorn temasından gidiyorsanız unicornun hem mini aydınlatması hem de başucu aydınlatması bulunmaktadır. Odanızda aylar, yıldızlar ve bulutlar mevcut ise o zaman bulut ve yıldız mini aydınlatmalara da bakmanızı öneririz. Hem dekoratif hem de ışık veren bu aydınlatmalar büyük küçük demeden en sevilen aydınlatmalar arasına girdi bile.

Bebek Odası Aydınlatma Fiyatları

Bebek odası aydınlatma, bebekler ve çocuklar için her zaman en iyisi olmalıdır. Onlar mutlu oldukça siz daha çok mutlu olursunuz. Bebek odası dekorasyonu görünümü ve tarzından önce güvenli bir ortam olmalıdır. Bu yüzden size BPA ve kurşun içermeyen aydınlatmalar sunmaktayız. Bebekleri oyalamak için de bu mini aydınlatmaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aydınlatma dalı çok zengin olduğu için sizde seçmekte zorlanabilirsiniz. Bizi de diğer yerlerden ayıra özellik odanıza göre aydınlatma için önerilerde bulunabiliriz. Fiyatlarından rengine kadar sizinle beraber çalışmalar yapabiliriz. Aydınlatma ve halı odayı tamamlayan ürünlerdir. Aydınlatma da sizde farklı tasarımlar farklı desenler arıyorsanız online satışımıza veya Çiftehavuzlar’daki mağazamıza bekleriz. Bebeğiniz ve sizin mutluluğunuz bizim için çok önemlidir. Eğer odanızda bulutlar kuşlar veya yıldızlar var ise uçan balon aydınlatmamız sizin için uygun olabilir. Fiyatları ise özelliklerine göre ve kullanılan malzemelerine göre fiyatlandırılmıştır. En uygun fiyatları sizlere sunmaya çalışmaktayız. Bu güzel ve şık aydınlatmalara sahip olmak isterseniz bize her zaman ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.