Evinizin en önemli parçalarından biri mama sandalyesi olabilir.  Bebeklerin 6 ayda katı gıdaya geçmelerinden sonra ailesiyle beraber yemek yeme alışkanlığı kazanmasını sağlamak ileride sizin için büyük bir kolaylık olacaktır. Bebeğinizin doğru beslenme alışkanlıkları geliştirmesi ve iskelet sisteminin sağlıklı gelişimini sürdürebilmesi için yaşına göre anatomisine uygun bir mama sandalyesi kullanması gerekmektedir.

Bu yüzden anneler bebekleri için en iyi mama sandalyesini aramaya başlarlar. Karşılarına farklı özellikte farklı markalarda mama sandalyesi çıkabilir. Bunlardan hangisi iyi, hangisi daha konforlu ve uzun süreli kullanım için uygundur diye birçok soru sorarız kendimize. Biz mama sandalyesi için Child Home seçtik. Hazır mobilyalar arasında neden Child Home? Bebekler için düşünülmüş ve annelerin de hayatını kolaylaştırarak bir süre sonra vazgeçilemez olan bu ürünler hem bebeklerimiz hem de anneler için heyecanlı olan bu süreçte en önemli yardımcınız haline gelecektir. Child Home her zaman bebek ve çocuklara uygun tasarımları ile karşımızdadır. Hem ergonomisi hem de tasarımı ile dikkat çekici olmuştur. Bir mama sandalyesi düşünün tarzıyla, renkleriyle ve uzun kullanım açısından tam size uygun. Child Home farklı modellerde ve farklı özelliklerde mama sandalyesi tasarlayarak herkese hitap etmeye çalışmışlardır. Tasarımda uzun süreli kullanım, ergonomi ve zarafet ön planda tutulmuştur.

En Beğenilen Mama Sandalyesi Modelleri

Renkleriyle, tasarımıyla ve kalitesiyle bütün dikkatleri üzerine toplayan Child Home artık çok yakınınızda. Siz de klasik mama sandalyeleri dışında farklı tasarımlar arıyorsanız o zaman Child Home tam da size uygun olabilir. İki farklı model, iki ayrı tasarım ile karşınızda. İkisinin de farklı özellikleri mevcut. Bir bebeğin konforlu ve rahat beslenebilmesi için düşünülmüş mama sandalyesinin genel olarak özellikleri şu şekildedir; 180 derece dönebilen koltuğu sayesinden bebeğinizi rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Koltuğu döndürerek bebeğinizi istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Siz bir iş yaparken bebeğiniz mama sandalyesinde ise sandalyenin tamamını hareket ettirmeden sadece koltuğunu çevirerek size bakmasını sağlayabilirsiniz.3 farklı yükseklikte bebeğinizin oturmasını sağlayabilirsiniz. Ön tepsisi dahil olup isterseniz sonradan çıkartabilirsiniz.5 noktada güvenlik kemeri ve çıkarılabilir ön bariyeri mevcuttur.

Bu mama sandalyelerine daha sonra ekstra uzun bir bacak takıp yemek masasına yetişmesini de sağlayabilirsiniz. Normal de standart 75 cm yüksekliğindeki bir yemek masasına ulaşabilir. Bu mama sandalyelerini daha sonra emniyet kemerini ve ön bariyer kısmını çıkartarak en düşük seviyeye indirerek koltuk kısmını 6 aydan 6 yaşa kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sandalyeye çevirebilirsiniz. Daha sonradan bu mama sandalyesi çocuğunuz için çalışma masası sandalyesi olabilir. Bu sandalyeyi daha eğlenceli bir hale getirmek isterseniz sallanan ayakları kullanarak sandalyenin sallanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede kitabınızı okurken veya oyun oynarken onları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Lambda mama sandalyesi 6 aydan itibaren çocuğunuz 80 kilo olana kadar rahatlıkla kullanabilir. Oturma alanında ve ayak koyma yerinde vida kullanmaya gerek kalmadan kolayca ayarlayabilirsiniz. Ön tepsi arkaya katlanabilir. Ön tepsisi koruyucu olarak da kullanılabiliyor. Yine aynı şekilde daha sonradan sandalye halini alabiliyor. Çocuğunuzla beraber o sandalyede keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Mama Sandalyesi Fiyatları

Bir mama sandalyesini en fazla ne kadar uzun süre kullanabilirsiniz ki? Fiyat performansı olarak karşılaştırdığınız zaman bu mama sandalyeleri sizler için daha avantajlı olabilir. 6 aydan 6 yaşa kadar kullanabileceğiniz ya da 6 aydan 80 kiloya kadar da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir mama sandalyesi mevcuttur. 6 aydan sonra ön tepsisini çıkararak masaya yaklaştırabileceğiniz bir mama sandalyesi haline gelebilir. Bu sayede aileyle beraber yemek yeme alışkanlığını kazanabilir. Bebeklere ilk başta yemek yedirmek çok zordur onlar yerinde hareketlenirken size dönebilen koltuk sayesinde bebeğinizin hareketine uygun koltuğunu döndürebilirsiniz.

Bebeğiniz büyüdüğünde ise bu mama sandalyelerini atmak yerine veya ikinci çocuğunuza saklamadan önce hala değerlendirebilirsiniz. Mama sandalyesinin en son aşamasına getirerek normal bir sandalye olabiliyor. Bu da daha uzun kullanıma neden olmaktadır. Mama sandalyeleri genellikle mama sandalyesi olarak kalmaktadır. Diğerlerinden ayıran ve en beğenilen özellikleri dönebilen koltuğu ve sandalye oluşudur. Bu da diğer mama sandalyelerine göre performans açısından daha nitelikli ve daha avantajlı olduğunu göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.