Babiators Bebek Güneş Gözlüğü


Babiators iki ailenin ortaklığıyla 2011 yılında bebek ve çocuklara güvenli, şık ve dayanıklı güneş gözlüğü üretme fikriyle Amerika'da kurulmuş bir markadır. Kısa zamanda Amerika'da kendi alanında lider markalardan biri haline gelen Babiators şık tasarımlarıyla farklılaşıyor. Forbes dergisi Babiators'ı 2014 yılında Amerika'nın en umut verici 100 markasından biri olarak seçti. Atlanta, Georgia, ABD'deki dünya merkezlerinden, güvenli, şık ve harika ürünleri 30'dan fazla ülkeye ithal ederek dünyanın dört bir yanındaki çocuklara ulaştırıyor.

UV genel anlamda hem yetişkinler için hem de çocukar için göz sağlığı açısından büyük tehdit oluşturuyor. Ancak renkli gözlü kişiler açısından bu risk çok maalesef daha yüksek. Güneş ışığı gözün her tabakasına zarar veriyor. Bu yüzden her yaşta güneşin zararlı ışınlarından gözlerimizi korumaya çalışmalıyız. Bebekler için de 6 aydan itibaren güvenlik standardına uygun, darbe ve UV korumalı güneş gözlükleri takılması önerilmektedir. 

Babiators bir bebek ve çocukgüneş gözlüğünde aranan tüm özelliklere sahip

% 100 UVA / UVB koruması
Yüksek kaliteli, dayanıklı çerçeveler


Babiators Bebek Güneş Gözlüğü Bedenleri


0-2 yaş Junior Babiators güneş gözlükleri çoğu bebeğe 6 aydan 2 yıla kadar uyar. Çerçeveler rahat ve hafif yumuşak bir malzemeden yapılmıştır. Çocukların yüzlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır ve şakakları veya burnu kıstırmazlar. Uyum, kafa boyutuna bağlı olarak çocuğa göre değişecektir. Bedenler arasındaysanız, çocuğunuzun güneş gözlüklerini bir beden yukarı sipariş etmenizi öneririz.

3-5 yaş Klasik Babiators güneş gözlüğü 3 ila 5 yaş arası çoğu çocuğa uyar. Çerçeveler rahat ve hafif yumuşak bir malzemeden yapılmıştır. Çocukların yüzlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır ve şakakları veya burnu kıstırmazlar. Uyum, kafa boyutuna bağlı olarak çocuğa göre değişecektir. Bedenler arasındaysanız, çocuğunuzun güneş gözlüklerini bir beden yukarı sipariş etmenizi öneririz.

+6 yaş Mavi Serisi güneş gözlüğü boyutu +6 yaş tüm okul çocuklarına uyacaktır. Blue Serisi, rahat ve hafif olan yumuşak bir malzemeden yapılmıştır. Çocukların yüzlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır ve şakakları veya burnu kıstırmazlar. Uyum, kafa boyutuna bağlı olarak çocuğa göre değişecektir.

Babiators Bebek Güneş Gözlüğü Modelleri


Ekstra havalı aynalı lenslerle mavi serisi polarize çocuk güneş gözlüklerimiz hem güneşte hem karda sert parlamayı azaltır. Babiators'ın çocuklar için ödüllü güneş gözlükleri UV ışınlarının% 100'üne karşı koruma sağlar. 

Polarize gözlüklerin 0-2 yaş için olanları ince bir keçe kılıfla bu gözlükleri yerinde tutmak için ücretsiz bir silikon kayışla birlikte gelir.

UV400 lensler çocuğunuzun gözlerini ve çevresindeki cildi UV ışınlarından korurken, çerçeveler BPA içermez.

Esnek, konforlu lastik çerçevelerimiz ve kırılmaya karşı dayanıklı lenslerimiz, büküldüğünüzde, büküldüğünüzde veya üzerine bastığınızda kırılmaz. 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.