Emzik 

Bebekler emme refleksiyle doğar.Hatta bazı bebekler daha anne karnında parmaklarını emmeye başlarlar. Emmek bebeklerin beslenmesini ve büyümesini sağlayan doğal bir içgüdüdür.Ayrıca rahatlatıcı ve sakinleştirici olduğu söyleniyor. Bebeğiniz sakinleşmek ve rahatlamakta zorluk yaşıyorsa, emzik faydalı bir yardımcıdır. Emziğin bebeğin uyku süresinin uzunluğu ya da kısalığında bir etkisi yoktur. Bebekten bebeğe göre değişebilir bu kavramlar. Peki hangi emziği seçmeliisniz yada hangi emziği denemeye başlayabilirisiniz? 

Emzik Modelleri

Silikon emzik, damaklı emzik ve kauçuk emzik olarak modelleri mevcut. Bazı bebekler silikon değil, kauçuk yuvarlak uçları daha çok seveler. Bazı bebeklerde daha yassı yani damaklı emzikleri seveiblir. Şunu kesin daha çok sever diyemiyoruz maalesef. 

Bibs Emzik 

Bibs emziklerin hızla dünyaya yayılması ve giderek popüler olması sebebiyle Bibs'in yeni bir emik markası olduğu düşünülse de ; sanılanın aksine 40 yıllık Danimarka markasıdır. %100 doğal kauçuktan üretilen bibs emzikler , aynı zamanda emzik almayan birçok bebek tarafından bibs emzikler hızlıca kabul ediliyor. Anne memesine en yakın olan emzik ucudur. Özel hava akışı asayesinde Bibs Ezmik  bebeğin ağız çevresine yapışmıyor, iz yapmıyor ve nefes alışını engellemiyor.Bibs emzikler BPA, PVC ve fatalat içermez. Bebeğiniz için en doğal emzik.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.