Bebek Cibinlik Modelleri

Çocukların masalsı bir rüyaya dalmalarında yardımcı olan bu cibinlikler organik malzemelerden üsretilmiştir. Bebek ve çocuk odalarını süsleyen bu cibinlikler renk bakımından da zengindir. Düz renk ya da desenli olarak da bulabilirsiniz. Belki de odanızın tamamlyaıcısı bu cibinlik olacak. Soft renkleriyle ve modern tasarımı ile herkesin dikkatini çekti. Sizi yormayan ve odadaki sıcaklığı her zaman yansıtan bu cibinlikler odanın en sevileni bile olabilir. Sadece beşik üzerinde değil , oda da bebeğinize yaratacağınız oyun alanında da değerlendirebilirsiniz. 

Nobodinoz Cibinlik 

Bebekler için beşiğin başucuna yerleştirilen bebekler orada tüm dinginlik içinde uykuya dalarlar.Cibinlik markasında nobodinoz en iyisi diyebiliriz. Kullanılan malzeme bebekler ve çocuklar için uygundur. Nobodinoz, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzeme ile tamamen kendilerine özgün tasarımları ile diğer markalardan kendini ayırt edebilmekte. Nobdinoz sadece cibinlikleri ile değil bir çok ürünüyle gündeme gelmekte. Eviniz her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, OEKO-TEX standartlarına sahiptir. Farklı bir tasarım dilinde ürünler üreterek, evlerinize ve mekanlarınıza modern bir görünüm sağlayan Nobodinoz, bebekli ve çocuklu aileler içinde ekolojik, sürdürülebilir tasarımlara sahip.

Cibinlik 

Siz odanızda peki hangi konumda değerlendirmek isterdiniz cibinliği? Beşik başında mı ya da bebeğinizin kendi alanını yaratacağı dinlenme , oyun alanı gibi mi kullanmak isterdiniz. Oyun alanı gibi değerlendirdiğiniz altına koyacağınız renkli yastıklar , minder ile de bir bütünlük oluşuturup odaya sıcak bir hava katacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.