Bebeklere ve çocuklara yönelik farklı ürün tasarımları hazırlayan ve kaliteli malzemeler ile ön plana çıkmıştır. Childhome ürünleri ile beğeni toplamaya hızla devam ediyor. Childhome ürünlerini sitemizde keyifli bir şekilde incelebilir ve merak ettikleirnizi her zaman bizlere sorabilirsiniz ve beğendiğiniz tasarımları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Makul fiyat politikası ile bu markanın ürün farklılığını da kapsıyor. Bebek ve çocuk odalarında kullanıma uygun olan çeşitli aksesuarlar da dizayn eden, tasarımlarında genellikle pastel ve sıcak renk tonlarını kullanıyor. Bu tonlar her zaman odanız ile uyum sağlayacaktır. Birçok oda da uyum sağladığı için pek çok tasarımı da imza atmayı başarmışlardır.
Hem kız hem de erkek çocuklar için farklı renklerde ve farklı tasarımlarda pek çok dekoratif obje dizayn eden markanın bu ürünlerinde güvenilir malzemeleri kullandığı da biliniyor.

Childhome Ürünleri

Markanın ürün çeşitleri arasında sadece dekoratif objeler yok. Aynı zamanda onların keyifli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmelerine olanak tanıyacak pek çok farklı tasarım da ürün bulabilirsiniz. Özgün tasarımlara sahip olan Childhome bebekler ve çocuklar için her zaman en iyisini yapmıştır.  Bu özel tasarım oyuncaklar arasında el arabasından motora kadar ahşaptan üretilmiş çok sayıda ürün mevcuttur. Tüm bu ürünleri sizlere sunuyor ve beğendiğiniz ürün modelleri için hızlıca sipariş oluşturmanıza olanak tanıyoruz. Markanın anneler için de geniş bir ürün seçeneği yelpazesi bulunuyor. Anne bebek bakım çantası gibi.. Annelerin hayatını kolaylaştıracak ürün modelleri de sizlere sunduğumuz tasarımlar arasında mevcut. Annelerin dışında babalarında rahatça kullanabileceği sırt çantaları mevcuttur. Renkleri ile ön planda olan bu çantalara sizde bakabilirsiniz. Markanın en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden ürettiği bu ürünlere mağazamızdan da ulaşım sağlayabilir bizleri de arayabilirsiniz. Bu ürünlerin dışında mama sandalyesinden, alt değiştirme minderine kadar uzanan bir ürün çeşitliliği vardır.

Childhome Türkiye

Kanvas sepetler düşünün boy boy, renkleriyle de bütün odalara uyumlu olan  bu sepetlere ulaşmak çok kolay.  Şifonyer üstünde kullanacağınız küçük kanvas sepete ister kremlerini, bakım ürünlerini isterseniz de bezlerini koyabilirsiniz. Kanvas sepetlerinde en büyük boylarını kirli sepeti, oyuncak sepeti olarak değerlendirebilirsiniz. Çocukların daha düzenli bir odaya sahip olmalarına olanak tanıyan kanvas sepet modellerine, renklerine onlinedan da ulaşabilirsiniz.  Uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri de sunduğumuz için bütçenizi zorlamadan bu seçkin markanın ürünlerine siz de sahip olabilirsiniz. En beğenilen markaların en gözde ürünlerine archimommies.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.