Bildiğimiz ojelerden farklı sadece çocuklar için Fransa’da üretilen Snails marka ojeler ile karşınızdayız. Birbirinden güzel renkleri ile miniklerin ilgisini çekmeye başarmıştır. Ilık su ve sabunla kolay çıkabilmesi sayesinde annelerin de kalbini kazanmıştır. 2011 de kurulan ve Dünya da en çok oje satan marka olmuştur Sanils. En katı kozmetik yasalarına sahip Fransa yapımı ojelerdir. Üç ana bileşenli su formülü, akrilik polimer ve çocuklar için özel renklendirici bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış saf İtalyan cam şişelerde kurşunsuz ambalajlardır.  Ojeler de renk çeşitliliği fazladır. Kokusuz ojeler ile miniklerin tırnakları rengarenk olacak.
Su Bazlı Oje
Miniklerin en sevdiği ojeler şimdi sitemizde ve mağazamızda. Birbirinden güzel tonları olan bu ojeler bütün herkesin en gözdesi olmuştur. Büyük küçük demeden bu sevilen marka Snails’a artık ulaşmak çok kolay! Su ve sabun ile çıkabilme özelliği dışında soyulabiliyor da. Soyulabilir ojeler antibakteriyel, antioksidan özellikli ve nemlendirme özellikli gülsuyu, C ve H vitamininden oluşmaktadır. Ayrıca vegandır. Çocuklar için özel ve güvenli formülle hazırlanmış olan bu renklerin içerisinden istediklerini seçerek tırnaklarına eğlence katmaya başlayabilir. Su bazlı ojeleri ister tek tek isterseniz set halinde alabilirsiniz.

Çocuk Ojesi
Markanın önceliği sadece doğal kozmetikler değil, aynı zamanda kullanılan hammaddelerin de üstün kalitesidirDbutil Ftalt, toluen, formaldehit, formaldehit reçinesi, parabenler, kafur, parfüm, MİT, amil sinnamal, TPP, MEHQ içermemektedir. Çok satılan  oje markası Snails’ı denemeniz için mağazadan ya da online dan satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.