₺2.750,00 KDV Dahil

Çocuklar için en eğlenceli aktivitelerden biri oyun oynamaktır. Hayal güçleri yüksek olan çocuklar oyuncakları ile keyifli bir zaman dilimi geçirirler. Çocukların oyun odaları için özel olarak geliştirilen oyuncak sepeti ürünleri ile oyuncaklarını bir araya kolaylıkla toplayabilirler. Profesyonel yapıda geliştirilen sepetler çocuklarınızın cildine herhangi bir şekilde zarar vermez. Kaliteli olduğundan dolayı uzun süreli kullanıma da oldukça uygundur. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Özel tasarım şeklinde sunulan modeller çocukların da ilgisini çekiyor. Özellikle de canlı renklerden oluşması sayesinde çocuklarınız oyuncaklarını bu sepetlerin içerisinde toplayacaktır. Yumuşak keçe sepetler kullanışlı olduğu görsel olarak da şık ürünlerdir. Ayrıca odanız ile de uyumlu olarak size sunulur.

Oyuncak Sepeti Modelleri

Oyuncak sepeti modelleri içerisinde birçok seçenek yer alıyor. Keçe sepetler özel tutma yeri ile kullanışlı ürün içerisinde yer alır. Dekoratif amaçlı da tercih edilebilir. Odadaki oyuncak düzenini sağlamak istediğinize bu tarz modeller sizin için ideal bir seçim olacaktır. Bu sayede daha derli toplu bir odaya sahip olabilir ve çocuğunuzun da oyuncaklarını kolaylıkla toplamasını sağlayabilirsiniz. Modeller içerisinde oyuncak kutusu ve yürüteç seçeneği bir arada size sunuluyor. Bebeğinizin ilk adımına da yardımcı olacak olan bu ürün özel tasarımı ile de size destek sunuyor. Oyuncaklarını toplayarak istediği yere kolaylıkla taşıyabilir. Ayrıca ürünün ön kısmında bulunan tahta bölüm üzerine de istenilen yazı yazılabiliyor. Farklı renk seçenekleri ile gönderilen ürün bebek sağlığına önem verilerek özel olarak üretilmiştir. Su bazlı boya kullanıldığından dolayı güvenilir bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu tarz modelleri evinizin her odasında rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Modern Tarz Oyuncak Sepeti

Oyuncak sepeti modellerinin tasarımında modern tarz kullanılmıştır. Buda dekoratif amaçlı olarak kullanılmasına da olanak sağlanıyor. Ayrıca istenilen renk seçeneği de size geniş ürün yelpazesi ile sunuluyor. Hasırdan yapılmış olan sepetler de oldukça ilgi çekicidir. Büyük ve küçük oyuncaklarınızı bu sepetin içerisinde rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Farklı tasarımlar ile sunulan tüm ürünlerin görsel estetiği ön planda yer alıyor. Ayrıca odaya da farklı bir hava katarak dekorasyonun zarif olmasına olanak sağlıyor. Farklı bir oyuncak sepeti arayışı içerisinde iseniz tüm modellerimizi online olarak inceleyebilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Modeller kolay temizlenebilir yapıya da sahip olduğundan dolayı sizi herhangi bir şekilde yormaz. Çocuklarınız için en iyi ürünleri tercih ederek onları mutlu edebilir ve bu ürünler daha düzenli bir oyun alanı oluşturmalarını sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.