Manhattan Toy
Manhattan Toy markası erken çocukluk dönemi için ilham verici oyuncakların yaratıcısıdır. Amacı günlük oyuna neşe getirmektir. Çocuklar oyun deneyimi yoluyla öğreniyorlar. Oyun sadece eğlence değil, çocuğun bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimi için de çok önemlidir. Manhattan Toy markası oyuncaklarını çocukların hayal gücünü geliştirmek odaklı olarak tasarlamalarını yapmıştır. Çünkü hayal gücü çocukları geliştirmekte, temel becerilerini geliştirmekte ve öğretiler kazandırmaktadır. Gelişimsel oyunun ilk öncüleri olarak, doğru zamanda doğru mücadeleyi teşvik eden oyuncaklar yaratmaya odaklanmaktadır. Oyun, çocukların nasıl öğrendiği ve geliştiğidir. Oyuncak tasarımını bu kadar ciddiye almalarının ve her ayrıntıyı dikkatle düşünmelerinin nedeni budur.

Yaratıcı ekibiyle Manhattan Toy tasarladığı her oyuncağa çok kafa yorar, özen gösterir ve trend araştırması yapar. Desen ve renklerden yapı ve işleve özen gösteren ekip, oyun değeri ve görsel ilgiyi sağlamaya çalışır. İster bir rafa güzelce oturtulmuş ister yere saçılmış olsun, oyuncaklar ev ortamının bir parçası haline gelir. Çin, Vietnam ve Tayland'da bulunan üretim ortaklarıyla yakın ilişkiler geliştirip, her birini çocuklara uygun güvenlik yasalarıyla üretmektedir. Tüm oyuncaklar, adil ve yasal istihdam uygulamalarına ve işyeri güvenliğine adamış Uluslararası Oyuncak Endüstrileri Konseyi (ICTI) tarafından denetlenir ve onaylanır. Çocuklara yönelik tüm oyuncaklar, ABD Tüketici Ürünleri Güvenliği Geliştirme Yasası (CPSIA), Amerikan Test ve Malzeme Derneği (ASTM F963), Avrupa Oyuncak Güvenliği Direktifi ve Standardı (EN71) tarafından belirlenen en titiz uluslararası güvenlik standartlarına göre kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

Manhattan Toy Puset Oyuncağı
Tasarlanan her oyuncak, aile üyeleri arasında etkileşime ilham vermesi hedeflenir. Bunu dışında, oyuncakların mümkün olduğu kadar uzun süre keyifle kullanılmasını sağlamak için özenle yüksek kaliteli malzemeler seçilmektedir. Manhattan Toy’un hedefi, ister tek bir ailede ister birçok ailede nesiller boyu sevilen ve oynanan oyuncaklar yaratmaktır.
Bebeklerin dünyayla ilk iletişim kurmaya başladığı dönemde dokundukları, gördükleri, hissettikleri her şey hayatlarında yeni bir öğretidir. Bu sebeple bebeklerin ilk oyuncakları hep çok değerlidir. Bebeklerin ayına, gelişim sürecine uygun seçilmelidir. Manhattan Toy puset oyuncağı modelleri gerek renk, gerek doku, gerekse eğlenceli zaman geçirme açısından özenle düşünülmüş, tasarlanmış oyuncakladır.
Bebekler ve küçük çocuklar için üretilen tüm ürünler, gezegenimizin geleceği için üretilmektedir. Sürdürülebilirliğe yönelik uzun vadeli hedeflerimizi belirlemek için aktif olarak çalışmaktadırlar. %90 geri dönüştürülmüş mukavva malzemelerden yapılmış nakliye kartonlarına geçerek, alternatif enerji kaynakları arayarak ve basılı ofis malzemelerini azaltarak geri dönüşümün önemini ve sürdürülebilirliği sağlamaya başladılar. 

Manhattan Toy Puset Oyuncağı Modelleri
0 yaştan itibaren bebekleri çeşitli oyuncaklarla tanıştırmak, dokunmalarını sağlamaya çalışmalıyız. Bu oyuncaklardan en önemlileri bez kitaplar, diş kaşıyıcılar, puset oyuncaklarıdır. Diş kaşıyıcılarda yumuşak, esnek plastikten yapılmış renkli halkalar kolayca kavranır ve tutulur, ayrıca yatıştırıcı bir diş kaşıyıcı için buzdolabında saklayabilir. Manhattan Toy diş kaşıyıcı, yeni doğanlar ve diş çıkaran bebekler için olmazsa olmazlardandır. PU borudan (poliüretan) yapılmıştır ve BPA veya PVC içermez ve ftalatlar için CPSC ve Avrupa gerekliliklerini karşılar. Manhattan Toy puset oyuncağı ise spirali sayesinde her ana kucağını veya bebek arabasını sarar. Canlı renkler, uyarıcı dokular, çıngıraklar, saten kurdeleler, ayna ve kırışık kağıtlar sayesinde ilgi çekici ve eğlencelidir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.