Oyuncak toplamak denilince aklınızı uzun bir zaman ve yorgunluk mu geliyor? Bütün bu oyuncak toplama işini kolaylaştırdık desek. Play and go işte tam da bu konuda anneler ve babaların yanında. Tabi ki abla ve abilerimizi de unutmayalım.. Play and Go ‘ yu daha önce duymuş muydunuz? bildiğiniz diğer oyuncak çantalarını unutabilir bunun büyüsüne kapılabilirsiniz. Hem tasarımı ile hem de malzemesi ile ön planda olan play and go hayatı kolaylaştırmaya geldi. Bazen oyuncak toplamak en büyük zorluk haline gelebiliyor. Play and go sayesinde bebeğiniz yada çocuğunuz belli bir alanda oynayıp ve oyununu bitirdikten sonra içeride kalan oyuncakları ipleri sayesinde kolayca kapatabiliyorsunuz. Bu oyuncak çantasını ayrıca istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz.

Oyuncak Çantası

Bu oyuncak çantaları sadece çocuklara özel değil bebeklere özel düşünülerek tasarlanmış olanlarda vardır. 2 cm kalınlığında olan bazı çantalar bebekler emekleme döneminde diz kısımları acımasın diye birazcık daha fazla kalın yapılmıştır. Bebeğiniz ile sahile gittiğinizde de oyuncak çantasını yere serip üzerinde rahatlıkla oyunlarını devam ettirebilir. Sizlere hem basit hemde etkili bir çözüm sunuyor. Bir de eğlenceli bir ürün olduğunu unutmayalım. Bu oyuncak çantası ile ev ziyaretleriniz sizin için daha mutlu sonlu olacaktır. Üzerinde istediği gibi dağıtabilir ve en son isz çıkarken ipini çekerek o dağınıklığa hemen son verebilirsiniz. Kocaman bir depolama alanı olduğunu da hatırlatalım tekrardan.

Play and Go Oyuncak Çantası

Belçika’dan ithal edilen bu oyuncak çantalarını buradan çok kolay ulaşabilirsiniz. Hediye olarak alınabilecek en güzel çantalar olabilir. Kim bu hediyeye hayır diyebilir ki. Desen fazlalığı ve kullanılan malzeme açısından da kendini gösteriyor. Play and go size kolaylığını getirdi. Bu çantalar sayesinde daha hızlı oyuncakları toparlayabilir ve bebeğinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sizde bu ürünleri yakından görmek isterseniz Bağdat caddesi üzerindeki mağazamıza uğrayabilir, sitemizden de kolaylıka ulaşabilirsiniz. Bebeklerimiz ve çocuklarımız için her şeyin en iyisini ararken bizim sitemize de göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.