₺298,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺298,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺298,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺2.100,00 KDV Dahil
₺3.500,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo

Bebek odası her anne babanın hayalidir. Özellikle ilk çocuk da bu heyecanın da daha da çok arttığını ve daha bir hevesle gerçekleştirildiğini görmekteyiz. Ancak bu hevesle ve heyecanla bebek odası dekorasyonu yapılırken atlanmaması, unutulmaması gereken noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi bebek ve çocukların sağlığı ve güvenliğidir. Tüm tasarım bu konular esas alınarak yapılmalıdır. Bundan sonrası anne ve babanın zevkine ve isteklerine kalıyor. Bizler bu süreçte deneyimlerimizi en iyi şekilde aktarmaya çalışarak odalarınızı tasarlıyor ve üretiyoruz.

Bebek Odası Mobilyası Modelleri
Bebek odası için ürünler bakarken güvenlik ve sağlıktan sonra en çok dikkat edilmesi gereken konu çocuğun ve ailenin hareket alanıdır. Bu noktada en çok yapılan hatalardan biri de tüm odayı mobilya ile doldurmak oluyor. Bebeği sanki hep küçükmüş gibi düşünüp 1-2 yaşlarına geldiğinde oyuncak ile oynama alanına, belki bir aktivite masasına ihtiyacı olacağı düşünülmeden planlanan odalar oluyor. Oda içerisinde yapılan yerleşimlere göre ana kalemler mobilyalar kara verilir ve daha sonra mobilyanın detaylarına inilir. Modern, klasik ya da iskandinav.. hangi tarz sizi daha çok yansıtıyor ise ona göre bebek odası mobilyası modellerine karar veriyoruz. Biz kişiye özel tasarım ve üretim yapmaktayız. Bebek odası dekorasyonunda firmamızdan her zaman gerekli bilgileri alabilirsinizAna mobilyalara karar verdikten sonra odanın rengi ve tarzı ile uyumlu perde, halı, kirli sepeti, oyuncak sepeti gibi hem fonksiyonel hem dekoratif ürünlere karar verilir.

Bebek Odası Mobilyası Malzemesi 

En önemli konulardan bir tanesi de bebek odası mobilyasında kullanılan malzeme. İster masif , isterseniz de mdf seçenekleri mevcuttur. Sizin seçiminize göre ilerleniyor. Mobilyalarımız da hazır malzeme kullanılmamaktadır. İskandinav tarzı odalarda masif mobilayalar daha çok tercih ediliyor. Mobilyayı gösteren etkenlerden bir tanesi de nasıl malzeme olduğu ve kalitedir. Mağazamıza gelerek kullanılan malzemeleri görebilirsiniz. Bebek odası mobilyası malzemesinde siz de kararsızsanız bize danışabilirisiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.