Emzirme

Tüm anne adayları, hamilelik dönemi boyunca bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına alacakları o büyülü anı hayal ederler. Emzirmek, anne ve bebek için en güvenilir yakınlaşmadır.Bebeğinizle muhteşem bağınızın kurulduğu emzirme saatlerinde hem bebek hem de kendiniz için doğru emzirme pozisyonunu bulmanız hem sizi hemde bebeği rahatlatacaktır. Özellikle ilk haftalar saatlerce bu pozisyonda oturacağınız için rahat bir koltuk, ayağınız altına destek, kolunuzun altına yastık, rahatınız için ne gerekiyorsa yapın ve bebeğinizle paylaştığınız bu özel zamanın tadını çıkarın.

Emzirme Önlüğü 

Emzirme önlükleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde rahatça emzirmeniz için siz annelere yardımcı olacaktır. Konforlu ve aynı zamanda şık bir emzirme deneyimi sunar. Bebekler emzirme önlüğünün altında rahatça hareket edebilirler. Anne bebeğini yukarıdan izleyebiliyor ve bebeği her zaman yeterince hava almaktadir.Emzirme önlüğünü boyun askısını kezndinize göre ayarlayabilirsiniz. Emzirme önlüğü %100 pamuk olmasından ve müslin olmasından kaynaklı bebeğinizi terletmeden emzirmenizi sağlar.

Emzirme Yastığı

Bebek bakımında kullanılan araç gereç çeşitliliği, eski dönemlere kıyasla günümüzde daha fazla çeşit bulunmaktadır. Ekstra konfor sunan yapısıyla emzirme yastığı  anneler için rutini kolaylaştıran pratik bir çözümdür.. Yenidoğan ihtiyaç listesi hazırlarken, listeye emzirme yastığını da dahil etmenizde fayda var, zira bu ürünler emzirmeyi son derece kolay hale getirmekte. Peki, emzirme yastığı tam olarak nedir?  
Emzirme yastığı, emzirme sırasında bebeğin başını yeterli diklikte tutmayı sağlayan özel bir minderdir. Bunlar çoğunlukla hilal ya da ele takılan model olarak üretilmektedir. Emzirme yastığı hem anneler hem de bebekler için önemli avantajlar sunuyor. Geleneksel emzirme pozisyonu uzun vadede bel, sırt ve boyun bölgelerinde ağrıya, kas tutulmasına sebep olabilmekte. Annenin vücudunu doğru şekilde destekleyen emzirme yastığı bu problemin önüne geçer. Emzirme yastığının üstündeyken bebek daha yüksekte olacağından annenin kollarıyla bebeği yükseltmesine ya da öne eğilmesine gerek kalmaz. Hilal şeklinde olan emzirme yastıkları ayrıca, bebeğin oturmaya başladığı dönemde, emzirme haricinde de oturuşu desteklemek için bu ürünlerden yardım alabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.