Güneş Gözlüğü

Güneşli günlere geçildiği zaman hem güneşin tadını çıkartmalı hemde kendimizi ve bebeğimizi korumayı unutmamalıyız. Özellikle güneşten gelen UV ışınlarına karşı önlem almalıyız. Güneş kreminden sonra en önemli yardımcılar şapka ve gözlüktür. Elbette çocuklar için tercih edilecek gözlüklerin bazı özellikleri olmalı. Güneş gözlüğü alırken dikkat etmeniz gerekenler  nelerdir? 
Öncelikle, çocuklar için alınacak güneş gözlüğü UV ışınlarını en az %99 oranında engellemelidir. Çerçevenin hafif olması gözlüğün kullanımını kolaylaştıracaktır.Kolay kırılmayan bir cam tercih edilmesi çocuğun güvenliği açısından önemlidir.
Bu yüzden de Babiators markayı tercih ettik. 

Çocuk Güneş Gözlüğü

Sezonun en trend renkleri gğneş gözlükleri Archimommies 'de ! Hem renk hem şekil ve estetik olarak büyükten küçüğe çok sevilmekte. Cam seçeneklerinde normal ve polarize olarak tercih edebiliyorsunuz. Polarize güneş gözlüklerimiz parlamayı azaltır ve çocuğunuzun güneşte (veya karda!) görüşünü artırır. Çiçek, kalp, yuvarlak vb. birçok çeşit bulunmakla. Babiators güneş gözlükleri yaş olarak; 0-2 , 3-5 ve 6+ yaş olarak gruplandırılmıştır. Mağazamızda bu gözlükleri deneyebilirsinzi. 

Babiator Güneş Gözlüğü 

Ödüllü Babiators güneş gözlükleri; kauçuk esnek çerçevelerden yapılmış olup, %100 koruma sağlar.Darbe ve kırılmaya dayanıklıdır.  Açık hava eğlencesi için koruyucu yardımcısıdır. Güneş gözlüklerimiz ayrıca BPA içermez ve bebeğinizin giymesi, dokunması ve hatta çiğnemesi için güvenli olduklarından emin olmak için sıkı testlerden geçer! Sizde Babiators güneş gözlüklerini merak ettiyseniz mağaza da ve online da bulabilirsiniz. En önemli detaylarından biri de 1 yıl kırılmama garantilidir ! 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.