Çocuk odalarının vazgeçilmez parçaların arasında yer alan çocuk sandalyesi hem çocukların oyun ve aktivite gelişimine katkıda bulunuyor, hemde çocuklar için pratik çözümler sunuyorlar.  Bebek odasını düzenlerken de ilk başlarda bu sandalyeyi dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Daha sonradan onun en sevdiği oyuncak haline gelebilir. Hatta masal kitaplarının sayfalarını incelerken o sandalyede oturarak keyif yapabilir. Onların boyuna uygun olan bu sandalyeler çocuklara uygun malzemeden yapılmıştır. Bazılarının ayakları kayın ağacından yapılıp oturma kısmı polipropilendir. Peki polipropilen nedir? Polipropilen, yorulmaya karşı çok iyi direnç gösteren bir tekstildir. Pas, güneş ışığı, koku ve statik problemlere karşı da savaşır. Bazı sandalyeler ise rattandan yapılmıştır. Rattan ise Afrika  ve Asya’nın tropikal bölgelerinde yetişen yerel ağaçları kapsayan, genellikle örgü biçimde örülen bir mobilya türüdür. ChildHome sizleri ve bebeklerinizi düşünerek ürettiği bu ürünleri siz de istemez miydiniz?

Çocuk Sandalyesi Modelleri

Çocuk sandalyesi ilk başlar için belki de aklınıza gelmeyen bir üründür. Ama ileride bu ürün çocuğunuzun vakit geçireceği bir alan yaratacaktır. Çocuk sandalyesinde object, atlas, montana adlı üç çeşit modelimiz bulunmaktadır. Hem renkleriyle hem de kullanılan malzemesi ile ön plandadır. Object sandalyede kayın ağacı kullanılmış olup atlas sandalyede kauçuk ağacından, montana sandalye rattandan yapılmıştır.  Sandalyelerin biri daha çok iskandinav tarzına yakın biri bohem biri de biraz daha düz, klasik takımlara uygundur. Pastel tonlarında yapılması gözü yormadan ve odada da aynı şekilde çok patlamayan bir renktir. Odanıza uygun renklerde olabilir bu sandalyeler. Bu sandalyeleri daha yakından görmek isterseniz mağazamıza uğramaya ne dersiniz?

Çocuk Sandalyesi Fiyatları

Çocuklar için seçeceğiniz bu tarz ürünlerde her zaman tüm detayları sorgulamalısınız, kolay taşınabilir olması, çocuk sağlığına zararı olmayan boyaların kullanıldığı ve sivri kenarlar yerine yumuşak kenarlı tasarımlar seçilmelidir. Sizin yerinize bu tür soruları ChildHome cevaplamıştır.  Bu sandalyeler çocuklara uygun yükseklikte olduğu için taşınabilirliği de o şekilde uygundur. Uzmanlara göre çocukları günün belirli saatlerinde kendi odalarında çeşitli aktiviteler yapmalıdır. Bu aktivitelere bu mini sandalye ile başlayabilir. Bu sandalyeler kalitesine göre fiyatları uygun olup size o şekilde sunulmuştır. Sizde bu aktivitenin başlangıcı olmak isterseniz mağazamıza ve online dan satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.