Bibs

BİBS, 1978 yılında kurulmuş birinci sınıf bir Danimarkalı bebek markasıdır.İkonik yuvarlak Renkli emzik ilk olarak 40 yıldan uzun bir süre önce yaratıldı.Bu orijinal emziklere farklı tasarımda daha çok emzik eklendi ve bugün BİBS piyasadaki tüm meme tiplerini kapsıyor oldu. Siz ve çocuğunuz için eksiksiz bir bebek ihtiyaçları yelpazesi sunuyorlar. En başından beri amaçları, estetik açıdan hoş bir tasarımla sunulan, mümkün olan en iyi malzemelerde yüksek kaliteli ürünler üretmek olmuştur. İşlevsellik, güvenlik ve çevreye en üst düzeyde önem veren geniş ürün yelpazeleri, küçüklere hayata renkli bir başlangıç sağlamayı hedefler. Bebekler için her zaman en iyisini yapmayan çalışan bibs, malzeme seçimlerinde çok dikkatlidir. %100 doğal kauçuk ve silikon. Silikon olan emzikler BPA, PVC ve ftalat içermeyen% 100 güvenli ve gıda kalitesindedirler. 

Bibs Emzik

Danimarkada kendi tesislerinde üretmeye devam eden bu bibs emzikleri denediniz mi hiç? Hem kauçuk hem de silikon emzikler bebeğinze en uygun şekilde üretilmişitr. Emzikler hem renkleri ile hemde ön tasarımlarıyla bebekleri de anneleri de kendine çekmeyi başarmıştır. Renk yelpazesi en geniş olan bibs emziklere artık ulaşmak çok kolay. Peki bu emziklerde en favori renginiz hangisi olurdu? Ezmikler %100 doğal kauçuk olmasından kaynaklı Güvenlik nedeniyle emziklerimizin 4-6 haftada bir değiştirilmesi gerekiyor. Bu nedenle, diğer ürünlerimizin zaman testine dayanmış olmasına ve değiştirilmesine gerek kalmadan uzun yıllar kullanılabilmesine özellikle dikkat ediliyor.  %100 doğal kauçuk uclu olmasından dolayı hava akışını sağlayan delikleri ve cilt tahrişini önlemek için geliştirilen hafif eğimli yapısı ile gerçek bir efsane! Bibs emzikler de bir diğer efsane ise gece parlayan emzik modelleri. Emziklerin sap kısmı parlama özelliğindedir. Gece emziği kaybettiğiniz de size yardımcı olacaktır. 

Bibs Türkiye

Bibs emziklerin sade, gösterişsiz ve zamansız tasarımı olması 2017 yılında renklerle birleştirildiğinde dünya tarafından da büyük ilgi gördü.Birçok bebeğin Bibs emzikleri kabul etmesi sebebiyle de aileler tarafından çok fazla tercih ediliyor.Hava akışlı olduğu için bibs kauçuk emzikler bebeğinizin ağız çevresine yapışmıyor, iz yapmıyor ve nefes alışını engellemiyor. Bibs emziklerin temizlenmesi kaynar suda emziğin ucunu sokarak biraz bekletmeniz. Kauçuğun doğal yapısını bozduğu için sterilizatör ya da bulaşık makinesinde temizlenmeye, deterjan kullanmaya ya da kaynatılmaya uygun değildir. Aksi takdirde rengi atabilir ve kırılma yapabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.