ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Müslin Örtü Nedir?
Müslin örtü, dünyada oldukça eski dokuma kumaşlarından bir tanesidir. Müslin kumaşı, tarihte bilindiğine göre ilk defa mısırlılar tarafından üretilip kullanılmaya başlamıştır. Mısırlılar, Müslin kumaşı ile yeni doğan bebeklerini kundaklamışlardır. Eski medeniyetlerde sıkça kullanılan ve tercih edilen Müslin bebek örtüleri artık günümüzde de sıkça kullanılmaya başlamıştır. Bebekler için kullanılan tüm ürünler çok özenli bir şekilde seçilmelidir. Özenli seçilmeyen, bebek ürünleri bebeğin hassas cildine zarar verebilir. Müslin kumaş yapısı olarak, dayanıklı, nefes alabilen, saf, yumuşak, nazik, kullanış bakımından oldukça kullanışlı olduğu için özellikle bebekler için en doğru seçim olacaktır. Müslin örtüsü kullanım alanları ve anneler için kullanım kolaylığı Müslin örtü anneler için birçok kolaylığa sahiptir. Bu örtüler hem anneler için hem de bebekler için  vazgeçilmez bir üründür. Elinizin altında olduktan sonra işiniz daha da kolaylaşacaktır. Her evde bulunması gerekenler arasındadır.
Bebeğinizi kurularken, bebeğiniz arabasının içinde uyurkne sineklerden korumak için üzerini örtebilir, yerde oyun oynamak istediği zaman örtüyü yere serip  yumuşak zemini sayesinde rahatça üzerinde oyunlarını oynayabilir. Böyle kolaylık sağlayan bir örtüye kim sahip olmak istemez ki? Renk renk ve çeşit çeşit olan örtüler hem %100 bambu olanlar, %100 organik pamuk ve %100 pamuklu olarak vardır. Siz yıkadıkça yumuşacık olan bu örtülere bebeğinizi rahatlıkla sarabilirsiniz.
Müslin Örtü Kullanımı
Bu kolaylıklardan birkaç tanesi ise;
-Bebek ağız bezi; yumuşak yapısı ile bebeklerin ciltlerine zarar vermeyeceği için bebeklerin, ağzını da anneleri kolaylıkla silebilirler.
-El bezi; sürekli ellerini kirleten bebekler için idealdir.
-Ter bezi; bebekler uykudan uyandıkları zaman terli olabilirler. Müslin bezi ideal bir ter bezi olacaktır.
-Bebek yıkama bezi; bebelerin ciltleri hassas olduğu için normal lifler bebeklere zarar verebilir. Bunların yerine müslin bezi kullanımı bebeklerin ciltlerine zarar vermeyecektir.
-Kundak; bebekler ilk doğdukları zaman motor kabiliyetleri yoktur. Bu durumda el kol gibi organlarını, kontrol edemezler. Anneler yeni doğan bebeklere, kundaklama yaparlar. Müslin bezi kundak için idealdir.
-Gaz çıkarma örtüsü; bebeklerin gazını çıkarmak için omuzda bebek tutulur bu sırada bebeğin ağzına toz ve mikrop girmemesi gerekir. Müslin bezi toz tutmadığı için bebeklerde kolaylıkla kullanılabilir.
-Bebek emzirirken koruma örtüsü
-Alt değiştirme örtüsü
-Nem bezi; bebeklerin banyo sonrasında kullanıldığında ve havlunun içine konulduğunda bebeğin vücudundaki nemi anında alma özelliğine sahiptir.
-Bebek önlüğü; müslin bezi anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu için bebeklerde önlük olarak ta kullanılabilir.
-İnce battaniye özelliği içinde kullanımı yapılır.
gibi birçok alanda kullanımı yapılır.
Örtü sadece bebekler için değil aynı zamanda da anneler içinde idealdir. Bebeklerini emzirmek isteyen anneler için emzirme örtüsü olarak kullanılır. Emzirme örtüsü için ideal olan kumaş hava aldırma özelliği ile bebeğin annesini emmesi sırasında havasız kalmasını da engellemiş olacaktır. Anneler için omuz örtüsü, yine bebeklerin mamalarını ve yiyeceklerinin üzerini örtmek için kullanılır. Müslin bezleri leke tutmaz ve kolayca yıkandığı, yıkama sonrası hızlı bir şekilde kuruduğu için annelerin işini gözle görülür oranla kolaylaştıracaktır.
Her şeyin en iyisini, en güzelini ve en özelini çocuklarımız için isteriz. Onların o yüzündeki ufak bir gülümseme için çabalarız aslında hep. Bebek kıyafetleri, hesaplanması seçimi ve anlatılması en zor konulardan bir tanesidir. Bu kıyafetler hangi malzemeden yapılmıştır, nasıl avantajları vardır gibi sorularla beraber bebeğinize kıyafet bakmaya başlamışsınızdır belkide. Bu zor seçimlerde size mağazamızda ve online da sunduğumuz bebek kıyafetlerine bakabilirsiniz. Genel olarak, yumuşak, rahat ve rahatsız edici etiket veya dikişi olmayan bebek kıyafetleri tercih edebilirsiniz.Genel olarak, yumuşak, rahat ve rahatsız edici etiket veya dikişi olmayan bebek kıyafetleri tercih edebilirsiniz.  Bebeğinizin cildine zarar vermeden onların yumuşacık teni gibi olan bu kıyafetleri denemeye ne dersiniz?

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.