₺690,00 KDV Dahil
₺1.150,00 KDV Dahil
₺690,00 KDV Dahil
₺1.150,00 KDV Dahil
₺690,00 KDV Dahil
₺1.150,00 KDV Dahil

Bebek Odası Duvar Aksesuarları Nelerdir?

Bebek odası duvar aksesuarları denilince akla bir sürü ürün gelmektedir. Peki bu ürünler nedir, nereden temin edebiliriz, bu ürünleri odada nasıl konumlandırabiliriz adlı soruları kendinize sorarken biz bu konuda size yardımcı olabiliriz. O zaman bebek odası duvar aksesuarları nelerdir sorusunu yanıtlayalım.  Mobilya dışında aksesuarla da odaları süsleyebiliyoruz. Duvara asacağınız bir rafın üzerine gelecek ahşap süslerden iki küçük  fil bile odanıza farklı bir hava katabilir.  Yatak duvarınıza kullanacağınız hayvanlı görseller ya da yatağın korkuluklarına  asacağınız püsküllü süsler de o istediğiniz havayı verebilir. Örneğin odada unicrn konsepti oluşturduysanız; unicorn yastık, küre aydınlatmamız (içinde minik bir unicorn vardır.),  kanvas tablolardan unicornlu bir görsel seçip ufak detaylarda odada tatlı, sıcak ortamlar kurabilirsiniz.  Ya da bulutlu yıldızlı bir konsept oluşturuyorsanız duvarda yıldız stickerlar, raflarınızın üzerine yıldız veya bulut mini aydınlatma veya lorena canals halılardan seçeceğiniz yıldızlı bir halı ile odanızı tamamlayabiliriz. Mobilyaları ve perdeyi sade tutup duvarlarda bu tür aksesuarlara yer verebilirsiniz.

Bebek Odası Duvar Aksesuarları Fiyatları

Bir bebek odasında sınırsız bir şekilde aksesuarlar süsleyebilirsiniz. Bebek odasında olabilecek ürünlerin hepsi neredeyse mağazamızda ve online satışımızda mevcuttur.  Siz ne kadar isterseniz o şekilde odanızı süsleyebiliriz. Duvar süslerinin içerisine garlandalar, posterler, püsküller, kirpikler, peluş hayvan başları ve saymadığımız birçok şey girebilir bu kategoriye.  Bebeğiniz ve çocuğunuz hangilerine daha çok ilgi gösteriyor ise bizde size o konuda nasıl ilerleyebiliriz noktasında yardımcı olabiliriz. Bebek odası duvar süsleri fiyatları konusunda da herkese uygun aksesuarlar bulabilirsiniz. Sizde bebeğinize veya çocuğunuza oda hazırlarken bizlere hem mobilya anlamında hem de aksesuar anlamında danışabilirsiniz. Online da olmayan ama daha farklı tasarımlarla duvarınızı süslemek isterseniz ahşap panolar gibi bunun için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.