₺7.225,00 KDV Dahil
₺8.500,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺6.375,00 KDV Dahil
₺7.500,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Montessori Mobilya 

İtalya'nın ilk kadın doktoru Maria Montessori her çocuğun bağımsız bir şekilde hareket ederek yaşadıklarını deneyimlemesini, kişisel becerilerini geliştirmesini hedefleyen bir eğitim yöntemi geliştirir. Bu yöntem kısaca küçük yaştan itibaren kendi seçimlerini yapması, yemeğini kendi yemesi, uykusunu kendi uyuması veya istediği zaman yatağından inebilmesi, giyinmesi vb. şeyler ile özetlenebilir. Bu felsefeyi benimseyen veya çocuklarının eğitimlerini bu şekilde vermek isteyen aileler de  montessori mobilyalar  tercih etmektedir. Siz de çocuğunuzun hem ihtiyaçlarına cevap veren hem de standartlarına uygun bir oda dekorasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız montessori akımının öncülüğünde, onlara harika bir yaşam alanı sunabilirsiniz. 

Montessori Mobilya Tasarımı

Montessori mobilyalar ile çocuğunuza özgür bir hareket alanı verebilir, aynı zamanda güvenli bir şekilde gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Montessori akımının hakim olduğu çocuk odası takımları, bilinen diğer çocuk odası takımlarına göre sadeliğin ve doğallığın ön planda olduğu mobilyalardır. Bu mobilyaalrda aynı zamanda onlara her şeye dokunabilecekleri özgür bir alan sunabilirsiniz. Montessori mobilyalar, sahip oldukları kalite ile de uzun yıllar kullanıma olanak sağlar. Hazır olan moilyaların dışında da ayrıca farklı tasarımlarda yaratabiliriz. Çocuğunuzun hayal dünyasını gerçekleştirebiliriz.

Montessori Mobilya Modelleri 

Montessori mobilya modellerini, çocuklar için özel olarak hazırlanan ve onların rahatça ulaşabileceği şekilde tasarlamak gerekir. Genelde montessori yataklar 90x190 veya 100x 200 ölçülerinde tercih edilmektedir. Bu yataklar ile çocuk kendi başına uyuyabilir, uykusu geldiği zamanlar da başkasından yardım istemeden yatağına girebilir ve yine uyandıktan sonra başkasından yardım istemeden yatağından çıkıp yatağını düzenleyebildiği yataklardır.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.