₺3.500,00 KDV Dahil

Bebek odasında değişik aksesuarlarla duvarınızı süslemeye ne dersiniz? Hemde yumuşacık ve sarılabileceğiniz duvar süsleri. Odanızın havasını değiştirecek ve samimi bir ortam sunacaktır. Bahsettiğimiz ürün tabi ki peluş hayvan kafası.  Sizde böyle tatlı mı tatlı yumuşak mı yumuşak peluşlardan istemez miydiniz?
Duvarlarınıza hareket katmayı peluş hayvanlar ile yapabilirsiniz. Bebekler acaba bu peluşlardan daha sonradan korkar mı diye düşünmeyin. En başından beri peluşlar odasında duracağı için onlara alışmış olacak ve en sevdiği arkadaşı bile olacaktır. Daha sonradan aldığınız da ise bebekler ve çocuklar hayvan sevgisi ile büyüdükleri için görür görmez sevmeye başlayacaklardır.

Peluş Hayvan Kafası Duvar Süsü

Bir bebek odasında mobilya tamamlandıktan sonra en zor kısmı galiba süsleme olayı. Halısından perdesine hatta duvarındaki süslere kadar düşünüyoruz. Çünkü bebeğiniz doğduğunda o odada büyüyecek ve siz tabi ki her şeyin hazır olmasını istiyorsunuz. Bizde aynı şekilde bir bebek odasını tamamını aslında sizler için hazırlıyoruz. Duvar renginin kodundan, duvara asacağınız minik aksesuara kadar sizler için seçiyoruz. Bu peluşlarla bebeğiniz çok iyi arkadaş olurlar. Arkadaşlıkları uzun yıllar sürebilir. İleri zamanlarda ise kendi kendine ona bir isim bulur artık o şekilde seslenmeye başlar. Böyle peluşlar bebek ve çocuklara hayvan sevgisini de aşılamış olur.

Peluş Hayvan Kafası Fiyatları

Bebek veya çocuk odası dekorasyonunuzu eğlenceli hale getirecek ve çocuğunuza unutulmayacak anıları belkide bu peluş hayvan başları ile bırakabilirsiniz. Yıllarca sürecek bir arkadaşlığa sizin sayenizde bir başlangıç yapabilirler. Wild and Soft markası bebek ve çocuklara uygun malzemelerden yapmış olup bu ürünleri onların sevebileceği tarzda da tasarlamıştır. Hayvan başları kalitesine göre fiyatlandırılmıştır. Sizde bu peluşlara sahip olmak isterseniz sepete ekle kısmından devam edebilir. Yakından görmek isterseniz mağazaya uğrayıp sizde onları hem sevebilir hem de satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.