Deux Lapins Müslin Örtü

Yeni anne olanlar listenin başına müslin örtüyü de yazabilirler. Peki bu müslin örtü nedir ve ne işe yarar? Dünyanın en eski dokuma kumaşlarından biridir müslin kumaşı. İlk defa da Mısır’lılar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bu kumaşlar ile de ilk başta bebekleri kundaklamaya başlamışlardır. Zaman ilerledikçe de günümüzdeki müslin örtüleri daha da iyi noktaya getirmişlerdir. Nefes alabilen, dayanıklı ve en önemlilerinden bir tanesi de yumuşaklığı. Bebekler içinde en ideal kumaşlardan bir tanesidir.  Bu kumaşlarla beraber de üzerindeki desenler de dikkat çekmeye başlamıştır.  Sade ve soft renkleri ile de ön planda olan deux lapin markalı müslin örtüleri görmüş müydünüz? Tavşan desenini bu kadar sevmiş miydiniz önceden?

Bebek Müslin Örtü

%100 pamuktan üretilen müslinler, bebeğinizin teniyle uyum sağlamasının yanı sıra dayanıklılığı da önemlidir. Yıkandıkça yumuşacık olan bu müslin örtülere bir göz atmanızı öneririz. Müslin örtülerin nefes alan yapısından kaynaklı bebeklerde terletme yapmaz. Bu yüzden yaz kış demeden her mevsim bu müslin örtüleri kullanabilirsiniz.  Ayrıca bu müslin örtüler çabuk koruma özelliğine sahiptir. Siz müslin örtüleri istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Bebekler için uygun içerikli, OEKO TEX sertifikalı iplik ve boya malzemelerinden üretilmiştir. 40 °C’ye kadar makinede yıkanabilir, doğal görünümünü koruması için ütü yapılması önerilmez.

Müslin Örtü Kullanım Alanları

Müslin örtü en çok nerelerde kullanılır diye araştırılmaya başlanmış bile galiba. O halde size yardımcı olalım. uyurken örtü olarak, puset örtüsü, güneşten ve sinekten korunmak için, kundak, yere serip oynayabilmesi için, pike olarak, duştan çıktıktan sonra üzerindeki ıslaklığı almak için, alt değiştirme matlarının üzerine serilebilir ve bunun gibi bir çok yerde de kullanılabilir. İşte hem dokusu yumuşaklığı ile ve deseniyle ön planda olan bu müslin örtüleri satın almak isterseniz mağazamıza ve online satışımıza bekleriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.