Ana Kucağı 

Annelerin- babaların, dokuz aylık bekleyiş süresince stres ve heyecan ile karışık pek çok duyguyu bir arada yaşıyor. Bu süreçte bebeğin ihtiyaçlarına yönelik uzunca listeler hazırlanmaktadır. Bu listelerin genellikle başlarında yer alan ürünlerden biri de ana kucağı. Bu ürün, bebeğin annesinin kucağındaki açıya benzer bir şekilde oturabilmesini sağlıyor. Bebeğe konfor ve güven hissi veren ana uçağı sayesinde siz de aklınız bebeğinizde kalmadan günlük işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ana Kucağı Modelleri

 Ana kucağı, kullanabileceğiniz alanlara göre iki farklı çeşide sahip. Bunlardan ilki oto koltuğu olarak da bilinen araç tipi modeller. Bir diğeri ise evlerde kullanabileceğiniz ev tipi modeller.Doğum sonrası içine girilen yoğun dönemde en büyük kurtarıcılardan biri ev tipi ana kucağı oluyor.Bebeğinizle huzurlu ve sakin zamanlar geçirmenize yardımcı olan ana kucağı çeşitleri size ihtiyaç duyduğunuz yardımı sağlıyor. Kendinize ve bebeğinizin ihtiyaçlarına en uygun olan ana kucağı çeşitlerine sitemizde bulabilirsiniz.

Babybjörn Ana Kucağı 

Annelerin kurtarıcısı Babybjörn, bebeklerin huzurlu uyumasını, eğlenerek sallanmasını ve güvenli bir şekilde oyun oynamalarını sağlıyor...
İsviçre markası olan Babybjörn, bebeklerin rahat ve güvende olmaları için tasarlanmıştır. Çocuklu hayatı kolaylaştırmak üzere geliştirilen ürünler arasında bulunan ana kucaklarına da Babybjörn kalitesi kendini gösteriyor.Kurulumu oldukça basit olan ana kucakları, teknik özellikleri arasında pil kullanmamaktadır. Bebeklerin doğal hareketlerini ile çalışan bu ana kucağı kullanılan kumaş bakımından oldukça kalitelidir. Doğal pamuklu kumaşı sayesinde hava alabilir bir özelliktedir. 0-2 yaş arasında kullanmaya uygun ve 3 farklı ergonomi ayarı bulunuyor. Ayrıca bir çok renk seçeneğide bulunmaktadır.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.