Uyku arkadaşı, bebeğinizin uyumasına yardımcı olacak yöntemlerden bir tanesi olabilir.  Ona sarılıp uyuyabileceği sevimli bir arkadaş kazandırmaktır. Bebeğinizin uyku düzenini oluşturmuş ve bağımsız uyumayı sağlamada ve bebeğinize de destek olacak büyük bir yardımcınızdır.  Uyku arkadaşı bebeğiniz için sizden sonra gelecek ilk arkadaşı olabilir. Bebeğiniz uyumadan önce uyku arkadaşını yanına koyarak ona sarılabileceği güvenli bir oyuncağı olacaktır. Uyku arkadaşının bir de sesi var biliyor musunuz? Bebeğin anne karnındayken duyduğu kalp atışları ve kan dolaşımı sesidir. Kolik bebekler de dahil olmak üzere tüm bebeklerde de kullanılan uyku arkadaşı bebeğinizi güvende hissedip ağlamadan uyumasını sağlar. Uyandığı zamanda aynı şekilde o güvenle ve ağlamadan kalkacaktır.

Uyku Arkadaşı Nedir?

Yüksek teknolojiye sahip olan uyku arkadaşı bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu uyuması için her detayı el yapımı olarak dikilmiştir. Bebeğiniz ağlamaya başladığı anda otomatik olarak devreye girer. Uyku arkadaşının içinde bulunan minik cihaz sayesinde 2 farklı ses çıkmaktadır. Biri beyaz gürültü dediğimiz ses diğeri ise uykuya eşlik edecek olan sestir. Bebeğinizin doğumundan 9. aya kadar kullanabileceği anne karnı sesi ve 3 yaşına kadar da kullanabileceği uyku müziği bebeğinize eşlik edip kolay uyumasını sağlar. Bebeğinizin güvenle uyuyup ve güvenle uyanması onun için daha huzurlu geçeceği bir gün demektir.  Uyku arkadaşını ister yatağının kenarına takabilir isterseniz onunla yatabileceği bir arkadaş haline gelebilir. Bazılarında sırt kısmında ışık takviyesi de bulunmaktadır. Gece loş bir ortam istediğiniz zaman ışığını açabilirsiniz. İleri de ona sarılmak istediği dönemde ise arkadaki ışık aparatını çıkartıp istediği gibi uyku arkadaşına sarılabilir.

Uyku Arkadaşı Tavşan

Gördüğünüzü üzere uyku arkadaşında bir sürü çeşit vardır. Tavşan, köpek, kedi, fare diye gitmektedir. Hepsi birbirinden sevimli ve kullanışlıdır. Peluş olmaları da onların yumuşacık olmasını sağlar ve bebekler de rahatlıkla sarılabilirler. Bebekler sizden sonra ilk arkadaşları ile tanışarak gelişimlerinde de katkı sağlayacaktır. Bebeğiniz kendi evi dışında başka bir yerde uyuyacağı zamanda uyku arkadaşı ile kolay bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olabilirsiniz. Bebeklere uygun şekilde tasarlanmış olan uyku arkadaşları ileride de oynayabileceği sevimli bir oyuncak haline dönüşebilir. Daha sonrada raf üzerine koyabileceği aksesuar bile olabilir. Hem arkadaş hem de dekoratif bir aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz. Uyku arkadaşının farklı bir özelliği ise bebeklerin kendi yatağında yatmasını alıştırması da olabilir. Uyku arkadaşı sayesinde belki kendi yatağına alışacaktır. Sizde uyku arkadaşını denemeye ne dersiniz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.