Bebek odası yapmak başlı başına ayrı bir süreçtir. Bebek odası takımı, perdesi, halısı, oyuncak kutusu, aksesuarları ve daha bir sürü şey odada olması gerekenler arasındadır.  Anneler ve babalar bebeklerinin odasına mobilyayı aldıktan sonra aksesuar kısmında zorlanabiliyorlar. Acaba bu sefer perde ne renk olsa, halı nasıl olsa yada kirli sepeti odaya uygun bir şey mi olsa gibi bir sürü soruyla karşı karşıya kalabilirler. Peki bir mağazadan hem perdenizi hem halınızı hatta kirli sepetinizi de halledip çıkmaya ne dersiniz? Birde renk konusunda odanıza hangisi uygun olacağını sizlere söylese. O zaman size bu konuda yardımcı olmayı çok isteriz. Bir bebek odasında olabilecek bütün aksesuarları hem mağazamızda hem de online da bulabilirsiniz.

Bebek Odasına Kirli Sepeti

Bizler kirli sepetinde Childhome ve Lorena Canals  ürünlerini çok sevdik. İsterseniz hem kirli sepeti hemde oyuncak sepeti olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebekler için başlangıçta kirli sepeti çok önemlidir. Sürekli kıyafet değiştirirler birkaç ay. Bu yüzden hem odasının renklerine uyumlu bir kirli sepetine ne dersiniz? İleride o kirli sepetleri birer oyuncak sepetine dönüşebilir. Çünkü büyük ihtimal oyuncaklarına sepetler yetişmeyecektir. Kirli sepetlerinin üzerindeki yıldız figürü ayrıca bir hava katmaktadır. Kanvas dokulu olan bu sepetler bence bebek odası dekorasyonu için çok uygun ürünler olabilir. Kanvaslar dışında hasır sepetler, makineye atıp yıkanabilen Lorena Canals’ a ait olan sepetlerde mevcuttur. Lorena Canals sepetlerini makineye atıp yıkayabilmek ayrı bir özelliktir. Bu sayede bebek odasında ki kirli sepetini sürekli yıkayabileceksiniz.

Bebek Odası Kirli Sepeti Modelleri

Bebek odasında bir kirli sepeti olmazsa olmazlardandır. Kirli sepetlerinde isterseniz kısa, orta ve yüksek modelleri de mevcuttur. Hasır sepetlerin üzerinde yıldız ve bulut vardır. Yıldız ve bulut bebek ve çocuk odalarında en sevilen figürlerindendir. Sizde yıldız bulut sever misiniz? Odanızda gold detaylar var ise ona uygunda kirli sepeti bulabilirsiniz. Gold noktalı kanvas sepet odanıza uygun olabilir. İsterseniz bu kanvas sepetleri odanızda set olarak da koyabilirsiniz. Sizde dokularını ve nasıl olduğunu merak ediyorsanız mağazamıza bekleriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.