#Aksesuarlar
#Bebek Bakım Ürünleri
#Tekstil
#Çocuk
Biz Ne Yapıyoruz?

İki mimar anne ve elti olarak sizlere sevgiyle oluşturduğumuz markamız ArchiMommies’i sunmaktan gurur duyarız. Mimar anneler olarak bebeklerimizin hayal dünyasını geliştirebilmek en önemli hedefimiz. Bu sebeple, bebeklerimizin doğduğu andan itibaren hayal dünyalarını geliştirmeye yönelik uzun vadeli tasarımlarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Showroomumuzda bulunan standart ürünlerimizin dışında, sizden gelen taleplere göre mobilyadan aksesuara, dekoratif duvar öğelerinden el yapımı tablolara, halıdan aydınlatmaya, perdeden cibinliğe, duvar kağıdından uyku setlerine, dekoratif yastıklardan el yapımı oyuncaklara kadar uzanan özel üretim ürünlerimiz ile bebeklerimizin ilk kişisel alanı olan odaları için özel konseptler çalışarak onlara başladıkları bu uzun yolculuğun ilk adımlarında özel anlar sunuyoruz. ArchiMommies’in ürün portföyü asla showroomumuzda ya da burada gördüklerinizle sınırlı değildir, aynı hayal gücünün sınırları olmadığı gibi.

Gamze Bilgiç : 1986’da İstanbul’da doğmuştur. 2008 yılında İTÜ’nün mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra İTÜ ve University of Reading’de Proje ve Yapım Yönetimi üzerine yüksek lisansını yapmıştır. 6 sene özel sektörde çalıştıktan sonra ArchiMommies’in kurucu ortağı olmuştur. Pınar Bilgiç: 1982’de İstanbul’da doğmuştur. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 10 sene özel sektörde çalıştıktan sonra ArchiMommies’in kurucu ortağı olmuştur.

#oyuncak
#bebek gereçleri
#lorena canals halı
#bebek odası
İndirimdekiler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.