Bibs Biberon 225 ml - Purda
Bibs Biberon 225 ml - Purda

Bibs Biberon 225 ml - Pudra

Marka : Bibs
Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)

Complete Set Biberon İçeriği: Borosilikat cam biberon, yavaş akış biberon ucu, süt kilidi, vidalı kapak, huni ve üst kapak içerir.

Bibs Baby Glass Bottle Biberonun ucu, şekil ve boyut olarak anne memesine benzemek üzere tasarlanmış popüler BIBS Colour emziğimizin ucuna benzer.
Bu, hem emziriyorsanız hem de biberonla takviye yapıyorsanız “meme başı” karışıklığını önleme açısından kolaylık sağlar. Doğal kauçuk uç anne memesi hissi ve yumuşaklığı verir. 
Kolay ve hijyenik saklamanız için biberonumuz vidalı kapak ve kapağın altına yerleştirilmiş bir süt kilidi içerir. Bu sebeple dökülme yapmaz.

  • Anti-colictir.
  • Bibs Baby Glass Bottle’ın şişesi, sıcaklığa, termal şoka ve kırılmaya dayanıklı olan birinci sınıf borosilikat camdan yapılmıştır.
  • Donmaya, kaynar suda çözülmeye, mikrodalgada ısıtmaya ve bulaşık makinesinde temizliğe karşı dayanıklıdır.
  • Plastik parçalar %100 güvenli, gıda ile temasa uygun, birinci sınıf malzemeden yapılmıştır.
  • Borosilikat cam kolayca zarar görmez ve cam biberonlarımızda bakteri ve diğer kalıntıları tutan çizik ve aşınmalar olmaz; bu da temizlemeyi ve sterilize etmeyi kolaylaştırır.
  • Avrupa standardı EN14350'yi karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir.

 

Biberen uçu doğal kauçuk olduğu için bulaşık makinasında yıkanmamalıdır.
Kaynamış suya sokularak sterilize edilmelidir.
 

:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.