Djeco Klasik Oyunlar / Mikado
Djeco Klasik Oyunlar / Mikado

Djeco Klasik Oyunlar / Mikado

Marka : Djeco
Fiyat : ₺169,90(KDV Dahil)

Mikado oyununda amaç en çok puana sahip mikado çubuklarını toplamaktır.
Mikado oyunu grup halinde oynanan bir oyundur. En genç oyuncu bütün çubukları bir demet olarak dik tutulup yere bırakır; böylece çubuklar masa üzerine gelişigüzel şekilde yayılırlar. Ve oyun başlar. Diğer çubukları hareket ettirmeden bütün çubuklar toplanmaya çalışılır. Eğer herhangi bir çubuk alınırken hareket eden çubuk olursa çubuk alınmadan sıra diğer oyuncuya geçer. Daha önceden almış olduğunuz çubuğu kullanarak diğer çubukları almaya çalışabilirsiniz. Ortada çubuk kalmayana kadar oyun devam eder. Çubuklar bittiğinde herkes elindeki çubuğun çizgisine göre puanları toplar (Oyunun içinde her çubuğun kaç puana denk geldiği yazmaktadır).
Çocuğun eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesine yönelik hazırlanmış bu oyun ile aynı zamanda çocuğun dikkatini ve stratejik düşünme becerisini geliştirecektir. 
NOT: Oyun kuralları Türkçe'ye çevrilmiş olup oyun ile birlikte gönderilecektir.

Çocuğa Katkıları:
✔Stratejik düşünmeyi geliştirir.
✔El-göz koordinasyonunu güçlendirir.
✔Konsantrasyonu geliştirir.
✔Dikkati geliştirir.

Yaş grubu: 5-10 yaş
 
 
 
Kutu Boyutu: 20 x 8 x 2 cm

:
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.