Djeco Mıknatıslı Oyunlar / Geobonhomme
Djeco Mıknatıslı Oyunlar / Geobonhomme

Djeco Mıknatıslı Oyunlar / Geobonhomme

Marka : Djeco
Fiyat : ₺799,90(KDV Dahil)

Yaş grubu: 4 yaş ve üstü            

Kutu Boyutu: 30 x 30 x 3,7 cm

Eğlenceli bir manyetik yazı tahtası, 35 renkli manyetik ahşap şekil ve 20 tasarım kartı ortaya çıkarmak için tahta kasayı açın.
Birbirinden neşeli, keyifli mi keyifli figürler yaratmaya ne dersiniz? Ahşap ve mıknatıslı pano (2 kısımlı bu pano aynı zamanda taşıma çantası işlevi de görmekte) ve yine ahşap ve mıknatıslı parçalardan oluşan bu ürün hem oynarken hem de taşırken oldukça pratik. Mıknatıslı pano ve mıknatıslı parçalar özellikle küçük çocukların bu oyunla oynarken yaptıklarının bozulmasını önlediği için oynarken de pratiklik sağlamakta.
Çocuk kartlardaki figürleri kopya ederek oynayabileceği gibi, isterse kendi figürlerini de yaratabilir. Çocuğun kendi özgünlüğünü, hayal gücünü ve yaratıcılığını ortaya koymasında oldukça yararlı bir oyun.

:
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.