Matty Alt Değiştirme Matı, Kapuçino
Matty Alt Değiştirme Matı, Kapuçino
Matty Alt Değiştirme Matı, Kapuçino
Matty Alt Değiştirme Matı, Kapuçino
Matty Alt Değiştirme Matı, Kapuçino

Matty Alt Değiştirme Matı, Kapuçino

Marka : Leander
Fiyat : ₺5.750,00(KDV Dahil)

Çok basit ve çok benzersiz. Leander Matty™ alt değiştirme minderi ile alt değiştirme istasyonu konsepti için yeni standartlar belirlendi. Devrim niteliğindeki alt değiştirme minderi, bebeğinizin altını değiştirirken güvenlik ve kolaylık sağlar. En yumuşak PUR köpüğünden yapılmıştır. - Çıplak ten hissine son derece yakın olan ve oda sıcaklığına çok çabuk uyum sağlayan eşsiz bir malzemedir.

Ödüllü tasarımı ile çağdaş bir görünüme sahiptir ve evinizde şık bir parça olacaktır. Matty™ alt değiştirme minderi son derece dayanıklıdır. Kir ve bakterilerin saklanabileceği dikiş veya çatlakları yoktur.  Su tutmaz yüzeyin temizlenmesi kolaydır ve dezenfekte edilebilir.

Leander Matty™ alt değiştirme minderi hafiftir ve daha iyi denge için sağlam bir altı vardır, böylece onu yanınıza alabilir ve şifonyere, masaya veya uygun zemine yerleştirebilirsiniz. Küçük lastik ayaklar havalandırma sağlar ve alt değiştirme pedinin altındaki yüzeyin nemlenmesini ve iz bırakmasını engeller.

Matty™ alt değiştirme minderi, çocuk güvenliği ve tehlikeli maddeler için Avrupa standardına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Matty™ tanınmış TÜV SÜD güvenlik sertifikasını almıştır. TÜV SÜD, küresel ölçekte sertifikalı ürün güvenlik testlerinde tanınan uluslararası bir test enstitüsüdür.

:
Ölçüler: Y: 11 cm, G: 50 cm, Uzunluk: 70 cm.
Malzeme: Kalıplanmış PUR köpük, lamine ahşap tahta
Ürün ağırlığı: 3 kg
Onaylar: Çocuk güvenliği ve tehlikeli maddeler için Avrupa standardı
Yüzey: Suya dayanıklı
Sertifikalar: EN 71-3
Bakım: Tekstil bezle biraz su ve hafif sabunla temizleyin ve %70 alkol içeren tekstil bezle dezenfekte edin
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.