Zoyzoii

Özgün tasarımlarıyla çocukların hayal gücünü daha da çok geliştirecek olan Zoyzoii markasını duymuş muydunuz? Zoyzoii, her çocuğun hayatında bulunan güzellikleri korumak ve gelecek için her çocuğun estetik gücünü özgürleştirmek istiyor.
Çocukların dünyasında yer alan çanta modelleri artık 3 boyutlu olmakla beraber renkli tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Yolda bu çantayı bir çocuğun sırtında gördüğünüz zaman tekrar dönüp bakma garantisini verir. Çocukların günlük yaşamında gördüğü çilekli kremalı pastayı sırtında taşıyor olması hayal gücünde bir sınır olmadığını göstermektedir. Onların dünyasında önemsiz hiçbir şeyin olmadığına ve her birinin derinlemesine incelemeye değer olduğuna inandırıyor. Zoyzoii, çocukların günlük yaşamına entegre edilebilecek bir marka ve çocukların dostu haline geldi. Bu çantalar sadece çocukların değil aslında anne ve babalarında dikkatini çekmektedir. Büyükten küçüğe bu 3 boyutlu çantalarla tanışma vakti geldi.

Zoyzoii Çanta 
Okul, kreş ve tatillerde kullanmak için sırt çantası arıyorsanız bu marka tamda size göre. Renkli tasarımı ile bizleri büyüleyen bu çanta o kadar hafif ki .. Sadece 456 gramdır. Ölçü olarak ortalama 28 cm dir ve küçük çocuklarda rahatlıkla taşıyabilir. Rahat, yumuşak ve nefes alabilen omuz askıları, H şeklinde kaymaz güvenlik toka sayesinde çocuklar rahatlıkla yürüyebilirler. Çantanın en dış kısmı yumuşak, su geçirmez ve şık! Bu yumuşaklık stresi azaltır ve çocuğunuzun sırtını korur. BPA, PVC  ve diğer toksit maddeleri içermediğini bilmekten mutluluk duyacaksınız.

Zoyzoii Çanta Modelleri ve Fiyatları
Birbirinden renkli, ultra sevimli bu çantalarda hangi modeller olduğuna bakmış mıydınız? Cream cake, space, donut, pink fox, tiger ve bunny gibi modelleri vardır. Bu çantaları kreş, günübirlik gezilerde, anaokulunda nefes alabilen rahat omuz askıları sayesinde bütün gün sırtında taşıyabilir. Ayrıca bu sırt çantaları minikleriniz için mükemmel bir hediye alternatifi olabilir. Bu göz alıcı sırt çantasını minikler hevesli bir şekilde taşıyacaklardır. Bu dolgulu çantalar sizi gittiğiniz yerin en havalısı yapabilir.
Küçükleriniz için kaliteli ve sevimli olan bu sırt çantalarımıza göz atın !

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.