Halı, Bamboo Forest 120X160
Halı, Bamboo Forest 120X160
Halı, Bamboo Forest 120X160
Halı, Bamboo Forest 120X160
Halı, Bamboo Forest 120X160
Halı, Bamboo Forest 120X160
Halı, Bamboo Forest 120X160

Halı, Bamboo Forest 120X160

Fiyat : ₺7.500,00(KDV Dahil)

Bambu kamışlarından oluşan, ormanı çağrıştıran yumuşak pamuklu halı, doğal ve zeytin tonlarındadır. Halı pamuğu bambudan suni ipekle karıştırılmış daha yumuşak bir pamuk ipliğiyle birleştirerek zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Farklı renkler, halıya ekstra hacim kazandırmak için yüksek ve alçak hav yüksekliklerindedir. Halı yüzeyi, organik pamuktan 5 adet çıkarılabilir bambu yaprağı ile dekore edilmiştir.
Pratik baskılı pamuklu bez çanta ile birlikte gelir.

 

 

 

 

 
 

:

Ebat: 120x160cm

Makinede 30ºC'de hassas bir program kullanarak çamaşır suyu kullanmadan ayrı yıkayın (kapasite 8 kg )
Deterjan kullanın ve yumuşatıcı kullanmayın.
Halıda örgüler, saçaklar veya ponponlar varsa düşük hız programını seçin. Islak halıyı çamaşır makinesinde bırakmayın, renkleri akabilir veya lekelenebilir.
Düşük sıcaklıkta kurutun.
Güneşte kurutmaktan kaçının.
Tiftik çıkarsa endişelenmeyin, pamuğun kesilmesinden elde edilen artık elyaftır. İlk birkaç gün halının peluş yönüne doğru sert bir fırça ile süpürülmesi ve ardından elektrik süpürgesi kullanılması tavsiye edilir. Robot elektrikli süpürgelerin kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.
Uzun veya gevşek iplikler bulursanız, bunları bir makas kullanarak kesin. Asla iplik çekmeyin.
Ateşten uzak tutunuz.

ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 

%87 pamuk, %10 suni ipek, %3 diğer lifler

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.