Halı, Bloom Golden 90X130
Halı, Bloom Golden 90X130
Halı, Bloom Golden 90X130
Halı, Bloom Golden 90X130
Halı, Bloom Golden 90X130
Halı, Bloom Golden 90X130

Halı, Bloom Golden 90X130

Fiyat : ₺4.250,00(KDV Dahil)

Bamboo Leaf Halı, bambu ve suni ipekle karıştırılarak ekstra yumuşak bir pamukla kaplanmıştır. Biraz daha kalın ve yumuşal, bambu kamışlarını taklit eden doğal bir havaya sahiptir. Halı, yumuşak zeytin rengindedir, doğal renklerde yapılmıştır. ve organik pamuktan üretilmiştir, kolayca çıkarılabilen, zeytin renginde bir bambu yaprağı ile süslenmiş olarak gelir.
 Pratik baskılı pamuklu bez çanta içerisinde taşıyabilir ve saklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 
 

:

Ebat: 90 x 130

Makinede 30ºC'de hassas bir program kullanarak çamaşır suyu kullanmadan ayrı yıkayın (kapasite 6 kg )
Deterjan kullanın ve yumuşatıcı kullanmayın.
Halıda örgüler, saçaklar veya ponponlar varsa düşük hız programını seçin. Islak halıyı çamaşır makinesinde bırakmayın, renkleri akabilir veya lekelenebilir.
Düşük sıcaklıkta kurutun.
Güneşte kurutmaktan kaçının.
Tiftik çıkarsa endişelenmeyin, pamuğun kesilmesinden elde edilen artık elyaftır. İlk birkaç gün halının peluş yönüne doğru sert bir fırça ile süpürülmesi ve ardından elektrik süpürgesi kullanılması tavsiye edilir. Robot elektrikli süpürgelerin kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.
Uzun veya gevşek iplikler bulursanız, bunları bir makas kullanarak kesin. Asla iplik çekmeyin.
Ateşten uzak tutunuz.

ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 

%97 pamuk, %3 diğer lifler

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.