Hopfrög Cool Bot Açık gri
Hopfrög Cool Bot Açık gri
Hopfrög Cool Bot Açık gri
Hopfrög Cool Bot Açık gri
Hopfrög Cool Bot Açık gri
Hopfrög Cool Bot Açık gri
Hopfrög Cool Bot Açık gri
Hopfrög Cool Bot Açık gri

Hopfrög Cool Bot Açık gri

Marka : Hopfrög
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)

Yağmurda özgürcek koşup kuru kalmaya ne dersiniz? 

ÇEVRE DOSTU MALZEME: BİOVEGAN™ DERİ

Üstün kaliteli, doğal ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Smart Walker Cool Boots çevre dostu bir üründür. Hopfrög Kids Smart Walker Cool Boots serisindeki vegan tercihleri ile hayvanların, doğanın ve diğer insanların hayatlarının güzelleşmesine katkı sağlar. BioVegan™, Sentetik PU deri; nefes alabilir ve terlemeyi önler.

POLAR İÇ ASTAR

Smart Walker Cool Boots'un iç astarı, sıcaklığı koruyan %100 Polyester polar astar ile tasarlandı. Polar, yumuşak tüyleriyle bilinen bir yalıtım kumaşıdır. Bu hafif ve rahat astar, minik ayakları soğuktan korurken aynı zamanda sıcacık tutar. Smart Walker Cool Boots, her yere basmak isteyen hareketli minik ayakların ayrılmaz bir parçası olacak.

MİNİK AYAKLAR İÇİN SICACIK KORUMA: THERMOCOMFORT+

Smart Walker Cool Boots’un ThermoComfort+ özel iç tabanı minik ayakları soğuk hava koşullarına karşı mükemmel bir şekilde korur. %100 geri dönüştürülmüş Orthoflex PU köpükten üretilir. EVA tabakası sayesinde soğuk zeminlerin etkilerini en aza indirir ve minik ayakları sıcacık tutar. Ayrıca içinde bulunan alüminyum plaka, ısı kaybını engelleyerek soğuktan korur. En zorlu soğuk hava koşullarında bile minik ayakları sıcaklık ve rahatlıkla sarar. Ayrıca, bu iç taban kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir, hatta yedek iç tabanla değiştirilebilir.

SUYA DAYANIKLI ÜSTÜN MALZEME

Smart Walker Cool Boots, sonbaharın yağmur birikintilerinde özgürce zıplamak isteyen minikler ve ebeveynleri için tasarlandı. Smart Walker Cool Boots'un suya dayanıklı yapısı, su itici özelliği ve suya karşı direnç gösteren ara katmanları sayesinde kısa sürede suyun içeri sızmasını engeller. Bu özellik, su görünce dayanamayan minik ayakları kuru ve rahat tutar. Ayrıca, suya dayanıklı fermuar, botun içeri su sızmasını önler ve ekstra güvenlik sağlar.

:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.