Little Cute Things Sticker Çiçek Desenli
Little Cute Things Sticker Çiçek Desenli
Little Cute Things Sticker Çiçek Desenli
Little Cute Things Sticker Çiçek Desenli

Little Cute Things Sticker Çiçek desenli

Fiyat : ₺390,00(KDV Dahil)

Little Cute Things’in özgün duvar kağıdı tasarımlarından yola çıkılarak oluşturulmuştur. Romantik çocuk odaları yaratmak için, suluboya efektliyle masalsı bir atmosfer yaratır. Dalların yaprakları ve sapı ayrıdır. 1 adet 40x29 cm sayfadan oluşur. Her duvar rengiyle kullanılabilir. İç mekan için uygundur. Duvarınızdan iz bırakmadan çıkar* 

 *Duvarınızın boyasıyla ilgili bir sorun olmadığı taktirde geçerlidir. Isıtılarak çıkarıldığında daha iyi sonuç alınır. Kredi kartınızın yan yüzeyini kullanarak daha sağlam yapışmasını sağlayabilirsiniz. Sticker'ların yapışkan yüzeyini nemli elle tutmamaya özen gösteriniz.

:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır. Detaylı bilgi için KVK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.